Marta Kaczyńska znowu się rozwiedzie?! Znajomy jej najnowszego męża ujawnia szokujące fakty

Marta Kaczyńska znowu się rozwiedzie?! Znajomy jej najnowszego męża ujawnia szokujące fakty Źródło: YouTube - Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Marta Kaczyńska od roku jest w związku małżeńskim z Piotrem Zielińskim. Przez dłuższy czas wydawało się, że ich małżeństwo może być wzorem dla innych par. Aktualnie nie towarzyszą im żadne skandale, mogłoby się więc wydawać, że wszystko jest w porządku. Najnowsze doniesienia jednak temu przeczą.

Marta Kaczyńska długo nie mogła odnaleźć szczęścia w miłości. Córka zmarłego dziewięć lat temu Lecha Kaczyńskiego związana była przez dłuższy czas z Marcinem Dubienieckim, jednak para rozstała się po głośnych nieporozumieniach. Wyglądało na to, że wszystko w życiu kobiety układa się obecnie wzorcowo. Małżeństwo z Piotrem Zielińskim potwierdzało, że Kaczyńska nareszcie odnalazła szczęście i nic nie wskazywało na to, by sytuacja miałaby zmienić się w najbliższym czasie.

Okazuje się jednak, że wiadomości o wielkim szczęściu Kaczyńskiej mogą być jedynie plotkami, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Wszystko przez wypowiedź jednego ze znajomych Zielińskiego, który postanowił podzielić się swoimi poglądami na temat życia zakochanych. Jego słowa zdziwiły wiele osób, którym wydawało się, że Marta Kaczyńska po tylu latach niepowodzeń w miłości w końcu jest szczęśliwa.

Marta Kaczyńska wciąż nie mieszka z mężem?

W ubiegłym roku odbył się ślub Marty Kaczyńskiej z Piotrem Zielińskim. Kilka tygodni później para doczekała się potomka, a po porodzie kobieta udała się do Trójmiasta, w którym mieszka. Zieliński został natomiast w stolicy gdzie zatrzymują go obowiązki zawodowe, przez które nie jest w stanie spędzać z rodziną tyle czasu, ile by tego chciał. 

Przez pewien czas wyglądało na to, że sytuacja ta jest doskonała dla córki zmarłego prezydenta. Wiele osób twierdziło, że być może to właśnie zbyt dużo czasu spędzanego z poprzednimi partnerami wpływało na to, że dawne małżeństwa były nieudane. W związku z tym brak Piotra Zielińskiego u boku Kaczyńskiej miał być odpowiedzią na te problemy.

Kobieta radziła sobie doskonale z samotnym wychowywaniem niemowlęcia. Wszyscy zdawali sobie oczywiście sprawę, że ta sytuacja jest przejściowa, a po jakimś czasie rodzina znów będzie mogła zamieszkać razem. Nowa wypowiedź znajomego Zielińskiego może jednak rzucić nowe światło na sytuację i pokazać, że wcale nie jest tak dobrze, jak większości się wydawało. 

Marta Kaczyńska nie musi być zadowolona z tej sytuacji

- Zastanawiam się, jak długo Piotr wytrzyma to życie w rozjazdach - mówił w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" znajomy mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Te słowa wskazują na to, że być może sam Piotr Zieliński ma problemy z tym, że nie widzi swojej żony oraz synka zbyt często. Być może niebawem doczekamy się odważnej deklaracji ze strony któregoś z małżonków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Do sieci trafiło zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini. Widok, którego długo nie zapomnicie
  4. Informacje podane przez Polsat załamią miliony Polaków. Ze sklepów mogą zniknąć papierosy
  5. Po latach od śmierci Andrzeja Leppera były wicepremier przerywa milczenie. Opowiedział o ustawce szefa SLD z Millerem
  6. Wszyscy patrzyli tylko na dekolt Barbary Kurdej-Szatan. Powiększyła sobie wdzięki? (FOTO)

 

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News