Marta Kaczyńska opublikowała właśnie prywatne zdjęcie, które wskazuje, że wciąż przeżywa głęboką żałobę. Córka pary prezydenckiej chciała w ten sposób pokazać, że nadal pamięta o swoich rodzicach.

Marta Kaczyńska pomimo dość skandalicznego życia, stara się na bieżąco informować śledzących jej życie Polaków o prywatnych nastrojach. Publikowała zdjęcia z wesela, teraz chwali się szczęśliwym macierzyństwem. Dziś jednak opublikowała zdjęcie wraz z Lechem i Marią Kaczyńskimi, którzy zostali sfotografowani w wyjątkowo beztroskim momencie.

Marta Kaczyńska wciąż przeżywa żałobę. Czy córka pary prezydenckiej pogodziła się ze stratą rodziców?

Na zdjęciu ona – nastolatka, w środku Lech Kaczyński, z boku Maria. Wszyscy przytuleni i uśmiechnięci. Wspomnienia wciąż odżywają w prawniczce, a ich przejawem jest korespondowanie z fanami poprzez media społecznościowe.

Entuzjaści Kaczyńskiej i wyborcy jej ojca natychmiast zaczęli komentować zdjęcie, pokazując, że wciąż pamiętają o tym wybitnym polityku.

– Nam wszystkim brakuje twoich rodziców. Od ich śmierci rozpoczął się reżim w Polsce. Twój tata nigdy by nie pozwolił na łamanie Konstytucji, nigdy nie tolerowałby nacjonalizmu i faszyzmu w Polsce. Zawsze dbał o dobre kontakty dyplomatyczne z sąsiadami… – napisał jeden z użytkowników.

– Piękne chwile kochającej się rodzinki – czytamy dalej.

– Cudowni ludzie – pisze jedna z entuzjastek rodziny Kaczyńskich.

Widać, że pomimo ośmiu lat od tragedii prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, Marta wciąż tęskni za rodzicami. Straty nie rekompensuje jej nawet własna rodzina, którą właśnie buduje z nowym mężczyzną.

Marta Kaczyńska prywatnie

Niedawno wyszła za mąż po raz trzeci za Piotra Zielińskiego – biznesmena. Niedługo po ślubie urodziło się dziecko pary – po raz pierwszy pojawił się w życiu Kaczyńskiej syn. Ona – z wykształcenia jest prawnikiem, jednak na co dzień zajmuje się komentowaniem bieżącej polityki. Pisze felietony do prawicowego tygodnika opinii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polskie Pierwsze Damy. Wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć!

Wielu krytykuje Martę Kaczyńską za jej konserwatywne poglądy, których… nie wdraża we własne życie. Jednak w obliczu tęsknoty dziecka za rodzicem, wszyscy zdają się podchodzić do kobiety z ogromną empatią.

Marta Kaczyńska
FB/ Marta Kaczyńska

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lech Kaczyński w „Wiadomościach” TVP. Widzowie oniemieli
  2. Fani chcą zlinczować Cezarego Pazurę. Wszystko przez jedno zdjęcie
  3. Żałoba w Wielkiej Brytanii. Nie żyje kochanek księżnej

Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wstrząsające

Zgadzasz się z Martą Kaczyńska?

Loading ... Loading ...

Zobacz również