Kaczyńska przeżywa dramat. Prezes PiS jest nieugięty

Kaczyńska przeżywa dramat. Prezes PiS jest nieugięty

Od czasu śmierci Lecha i Marii Kaczyńskich rolę swoistego protektora ich córki przejął brat prezydenta, Jarosław. Marta Kaczyńska nie ma z nim łatwo, choć oficjalnie pozostają w dobrych relacjach. Problem jedynie przybiera na sile w świetle nadchodzących wyjaśnień. 

Marta Kaczyńska bardzo wcześnie stanęła na ślubnych kobiercu. Choć jej rodzice nie podchodzili optymistycznie do związku z Piotrem Smuniewskim, finalnie pobłogosławili parę. Małżeństwo nie trwało długo, a rozpadło się z powodu romansu Kaczyńskiej z podejrzewanym o malwersacje finansowe biznesmenem, któremu urodziła dwójkę dzieci, a następnie wzięła z nim ślub. By uniknąć kłopotów związanych z procesem Marcina D., rozwiodła się z nim i szybko znalazła nowego partnera. Z Piotrem Zieliński Kaczyńska zdążyła zajść już w ciążę i w połowie przyszłego miesiąca zapewne odbędzie się poród. Para bardzo pragnie, by sakramentalne "tak" wypowiedzieć, zanim na świat przyjdzie nowy członek ich rodziny.

Marta Kaczyńska w konflikcie ze stryjem

Jarosław Kaczyński od 2010 roku opiekuje się bratanicą, a jej dzieci uznaje za własne wnuki, co znajduje odbicie w medialnych wypowiedziach zarówno jego, jak i Marty. Nic więc dziwnego, że pragnie mieć wpływ na jej życie uczuciowe. Prezes PiS do kolejnych partnerów Kaczyńskiej nie podchodził pozytywnie. Szczególne pretensje ma za drugi ślub, który odbył się zgodnie z prawem kościelnym, ale po unieważnieniu pierwszego związku, w którym doszło do głośnego skandalu. Kaczyński ma mieć także wątpliwości co do następnego ślubu, który będzie "jednostronny". Kościół dopuszcza możliwość nadania sakramentu małżeństwa tylko jednemu partnerowi i w tym przypadku będzie to jego bratanica. Wątpliwe z punktu moralności katolickiej jest również zachodzenie w ciążę przed ślubem. To również ma niezbyt podobać się szefowi Zjednoczonej Prawicy, który ma otwarte pretensje do Marty Kaczyńskiej. Wiele wskazuje na to, że dzień, który zwykle przepełniony jest szczęściem z racji swoistego buntu stryja, nie będzie należał do najweselszych. PRZECZYTAJ: Przestępcy dorwali Martynę Wojciechowską. Policja już w akcji!ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ci policjanci podczas protestu się WYŁAMALI. Wszystko widać na zdjęciu
  2. Kaczyński WEZWANY PRZED SĄD. Panika w PiS
  3. Rodowicz dopiero dziś się do tego przyznała. Przerażający, rodzinny koszmar
  4. Skatował psa młotkiem. Twierdzi, że zrobił to w trosce o czworonoga
  5. Anna Mucha przerażająco szczupła! Pożycza ubrania od sześciolatki
Marta Kaczyńska uwielbia hippikę, a pasję przekazała swoim córkom. Fot. Instagram/Marta Kaczyńska. Jarosław Kaczyński przemawia. Fot. Flickr.com Marta Kaczyńska z ojcem. Fot. Facebook/Marta Kaczyńska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News