Kim jest przyszły mąż Kaczyńskiej? Nie uwierzycie w to

Kim jest przyszły mąż Kaczyńskiej? Nie uwierzycie w to

Marta Kaczyńska znalazła się w centrum zainteresowania mediów, odkąd jest w nowym związku. Temat ciekawi wszystkich tym bardziej, że bratanica prezesa PiS spodziewa się już trzeciego dziecka. Zobaczcie, kim jest przyszły mąż Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska ma bardzo skomplikowane życie miłosne. Po tym, jak jej ojciec został prezydentem rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, Piotrem Smuniewskim. Potem związała się z biznesmenem Marcinem Dubienieckim, z którym również się rozstała. Teraz Marta zakochała się ponownie i jest już w kolejnej ciąży. Para czeka na ślub, Kaczyńska unieważniła już nawet swoje pierwsze małżeństwo, by móc przysięgać nowemu partnerowi. Zastanawiacie się kim jest ów mężczyzna? My już to wiemy!

Marta Kaczyńska jest szczęśliwie zakochana

Piotr Zieliński, wybranek Marty Kaczyńskiej, to biznesmen i wielbiciel koni. Być może to właśnie miłość do koni połączyła parę. Zieliński prowadzi nawet szkółkę jeździecką, a w środowisku ma być znany jako "coach polskiej drużyny horseball (odpowiednik koszykówki)". - Kiedyś marzył o tym, aby zostać aktorem. Jednak wystąpił tylko w kilku spotach, między innymi jednej z firm spożywczych - opowiada gazecie osoba z branży reklamowej. Być może u boku ukochanej Zieliński odważy się jeszcze spróbować zrealizować to marzenie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Kate urodziła! Znamy płeć dziecka
  2. ZDRADA w PO! Arłukowicz wystartuje na prezydenta z list… Kukiza
  3. Makabra! Słynny podróżnik zamordowany przez wieśniaków
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News