Marta Kaczyńska z ogoloną głową?! To nie żart, ujawniono jej przeszłość

Marta Kaczyńska z ogoloną głową?! To nie żart, ujawniono jej przeszłość

Marta Kaczyńska wzbudza kontrowersje swoim zachowaniem i wypowiedziami. Wiele osób szokuje to, że obecnie przygotowuje się do trzeciego ślubu, mimo że jest wierzącą i praktykującą katoliczką. Jednak ta wiadomość przebije wszystko - Kaczyńska ogoliła głowę! To nie żart.

Przeszłość Kaczyńskiej jest tragiczna. Wielokrotna rozwódka, straciła swoich znanych rodziców w katastrofie lotniczej w Smoleńsku. Teraz poucza Polaków w felietonach, stara się świecić przykładem i ułożyć własne życie od nowa z ukochanym, dwójką dzieci i kolejnym potomkiem w drodze. Jej przeszłość w dalszym ciągu skrywa wiele sekretów, których nikt nie mógłby się po niej spodziewać. Jednym z nich jest to, że Marta Kaczyńska w pewnym okresie swojego życia... ogoliła głowę!

Marta Kaczyńska ogoliła pół głowy, była buntowniczką i kochała punk rock

Choć teraz nikt by się tego po niej nie spodziewał, kiedyś Marta Kaczyńska była naprawdę odważną, buntowniczą nastolatką. Dziennikarze, po tragicznej śmierci jej rodziców zapytali, jaką córką była w przeszłości. - Trochę buńczuczną. Byłam zafascynowana subkulturą punkrockową. Słuchałam doorsów, zeppelinów, Dezertera, Brygady Kryzys - odpowiedziała Marta, a dosłownie chwilę później zaskoczyła wszystkich prawdziwą bombą. - Miałam chłopaka, który mi zgolił pół głowy. I był też jeden dred - dodała. Tym stwierdzeniem zdecydowanie zadziwiła dziennikarza. Obecnie Marta Kaczyńska ma długie i proste, kruczoczarne włosy na całej głowie. Spodziewa się trzeciego dziecka, a poród planowany jest na połowę sierpnia. Jest matką dwóch córek, które podzielają jej pasję do koni i jeździectwa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polscy politycy przerażeni! Polacy zdecydowali o ich losie
  2. Była gwiazdą show TVN. Zniknęła na lata, przeżyła koszmar
  3. Mąż Czubaszek ujawnił jej mroczny sekret. Fani są na niego wściekli
  4. Sygnały uspokajające i grożące. Mowa ciała psa zdradza wiele sekretów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News