Kaczyńska lada dzień rodzi. Przyłapano ją na kolejnej imprezie

Kaczyńska lada dzień rodzi. Przyłapano ją na kolejnej imprezie

Marta Kaczyńska już niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Bratanica prezesa PiS jest w zaawansowanej ciąży, jednak w przeciwieństwie do wielu kobiet nie zamierza siedzieć w domu. Fotoreporterzy przyłapali ją na kolejnej imprezie.

Ciąża jest bardzo specyficznym czasem dla każdej kobiety. Hormony wariują, a kręgosłup i nogi wołają o pomoc, wiele kobiet w takim wypadku decyduje się na przejście na urlop i na rozwiązanie oczekują w spokojnym zaciszu domowym. Coś zupełnie innego robi Marta Kaczyńska, która cały czas udziela się medialnie i można ją zobaczyć na wielu imprezach. Ostatnio wraz ze swoim ukochanym byli widziani w Sopocie, gdzie nie zabrakło między nimi również czułości.

Marta Kaczyńska imprezuje w ciąży

Kaczyńska wraz z Piotrem Zielińskim wybrała się ostatnio na galę rozdania nagród festiwalu "Dwa Teatry" w Spocie. Para jest bardzo aktywna i poza częstymi wspólnymi spacerami, często można ich zobaczyć na różnych imprezach. Wiele osób dosyć krytycznie podchodzi do zachowania bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Jeszcze jakiś czas temu mogliśmy ją zobaczyć podczas wyścigów konnych. Internautki zauważyły, że Marta Kaczyńska w tak zaawansowanej ciąży powinna znacznie więcej odpoczywać i nie nadwyrężać się. Ona jednak nie zamierza rezygnować ze swojego dotychczasowego trybu życia. Oczywiście nikt jej nie zabrania chodzenia na spacery czy krótkie wycieczki, jednak kilkugodzinne wyjścia w huczne i przepełnione ludźmi miejsca raczej nie są zalecane w jej stanie. Marta Kaczyńska termin porodu ma ustalony na sierpień i pod zdjęciami z jej częstych wypadów pełno jest głosów, że powinna teraz przede wszystkim myśleć o dziecku, a nie o tym, gdzie znowu zaprezentować się ze swoim ukochanym. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin zachwycona! Mokre buziaczki w DDTVN
  2. Potworny ból niszczy jej życie. Uwielbiana w DDTVN gwiazda zniknie z ekranów?
  3. Horror kultowej polskiej piosenkarki. By się utrzymać, musi sprzedać dom
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News