Marta Kaczyńska: Mężowie z przeszłości skrywają mroczne tajemnice

Marta Kaczyńska: Mężowie z przeszłości skrywają mroczne tajemnice

Marta Kaczyńska mężowie - kobieta miała ich kilku, a każdy jej partner skrywa mroczne tajemnice. Ich przeszłość nie jest jednoznaczna, a o wydarzeniach z ich życia mówiły media w całej Polsce. Poznajcie partnerów córki Lecha Kaczyńskiego.

Marta Kaczyńska mężowie - jej partnerzy byli rozchwytywani medialnie. Nic dziwnego, gdyż wokół nich ciągle coś się działo, skrywają mroczne tajemnice, o których media się dowiedziały. Kaczyńska na pewno nie miała z nimi lekkiego życia, szczególnie że nie jest przez nie rozpieszczana w ogólności.

Marta Kaczyńska życiorys

Marta Kaczyńska urodziła się 22 czerwca 1980 roku. Jest córką tragicznie zmarłych Marii i Lecha Kaczyńskich, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej. Od dziecka interesowała się tańcem i rodzice zapisali ją na lekcje baletu. Później, kiedy była już dorosła, ukończyła studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Kobieta zdała aplikacje i zdobyła prawo do wykonywania zawodu adwokata. Była trzykrotnie zamężna i ma trójkę dzieci. Jeden z jej ślubów był wyznaniowy, ale unieważniła go. Kobieta wystąpiła w kilku filmach, które opowiadały o jej rodzicach, a także pisze do tygodnika "Sieci" i porusza tam kwestie etyczno-społeczne.

Marta Kaczyńska mężowie

Kobieta była aż trzykrotnie zamężna. Z pierwszym mężem bardzo jej się nie układało i wzięli rozwód. Z drugim mężem była długo, ale afery związane z jego osobą sprowadziły na jej życie koszmar, gdyż wybranek miał kłopoty z prawem. Jej ostatnie małżeństwo wydaje się być szczęśliwe i być może tym razem będzie mogła wieść spokojne życie.

Pierwszy mąż Marty Kaczyńskiej

Pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej był Piotr Smuniewski. Ślub wzięli w 2003 roku, ale po 4 latach się rozstali. Wtedy wyszła na jaw sprawa ojcostwa Smuniewskiego. Ten według Kaczyńskiej nie był ojcem ich dziecka Ewy. Na dowód miała przedstawić testy genetyczne. Ich córeczka urodziła się niedługo po ich ślubie. Rozeszli się w atmosferze skandalu.

Drugi mąż Marty Kaczyńskiej

Drugim partnerem Marty Kaczyńskiej był Marcin Dubieniecki. Pobrali się w 2007 roku i do 2016 byli małżeństwem. Jest on biologicznym ojcem dwójki dzieci - Ewy i Martyny. Z jego osobą jest związanych kilka skandali. Rodzina wtedy przeżywała horror. Dubieniecki jest oskarżony o wyłudzanie pieniędzy. Chodzi o kwotę ponad 13 milionów. Niedawno wznowiono proces w jego sprawie. Para rozwiodła się w 2016 roku również w nieciekawej atmosferze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzeci mąż Marty Kaczyńskiej, Piotr Zieliński Marta Kaczyńska

Jej trzecim mężem jest Piotr Zieliński, pobrali się w 2018 roku. 10 dni po ślubie Marta urodziła trzecie dziecko, tym razem synka. Jej mąż nie jest osobą medialną. Zieliński jest milionerem, szczególnie na wycieczki za granicę np. do Dubaju czy na Hawaje. Utrzymuje się ze swojej stadniny oraz szkółki jazdy. Jest także trenerem Horseball. Parę łączy wspólny dramat, oboje są rozwodnikami i mają dzieci z poprzedniego małżeństwa.

Marta Kaczyńska ślub

Całkiem niedawno Marta Kaczyńska wzięła ślub ze swoim nowym partnerem. Chcieli wziąć kościelny, ale niestety nie udało się, gdyż pewne dokumenty nie dotarły na czas i mogli pobrać się tylko cywilnie w urzędzie. Marta Kaczyńska zapowiedziała, że mimo to jest gotowa wziąć takowy w przyszłości.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Robert Lewandowski: Wiek niebawem przekreśli jego karierę
  2. To teraz wróg numer jeden Kaczyńskiego! Szukają haków
  3. Prywatna rozmowa Diany krąży po sieci! Brytyjczycy w ciężkim szoku
  4. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
  5. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News