Marta Kaczyńska kopiuje znaną gwiazdę? Internauci ryknęli śmiechem

Marta Kaczyńska kopiuje znaną gwiazdę? Internauci ryknęli śmiechem

Marta Kaczyńska kontynuuje układanie swojego życia. Po tym jak po raz trzeci wyszła za mąż, przyszedł czas na powiększenie swojej rodziny. Pierwszy spacer z nową pociechą upłynął w wielkim stylu.

Marta Kaczyńska przeżywa bardzo gorący okres w swoim życiu. Najpierw po raz trzeci wyszła za mąż. Jej nowym wybrankiem został biznesmen Piotr Zieliński. Bratanica prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego stanęła na ślubnym kobiercu będąc w zaawansowanej ciąży. Para nie ukrywała, że chce zdążyć ze ślubem przed narodzinami dziecka.

Marta Kaczyńska niczym Anna Lewandowska

W połowie sierpnia na świat przyszło trzecie dziecko Marty Kaczyńskiej. O narodzinach swojego brata jako pierwsza poinformowała córka Marty Kaczyńskiej, piętnastoletnia Ewa Dubieniecka. Zamieściła ona zdjęcie noworodka na Instagramie, jednak jej konto zostało bardzo szybko usunięte. Świeżo upieczona mama zdecydowała się ostatnio na pierwszy spacer ze swoim najmłodszym dzieckiem, czego nie mogły pominąć media. Najwięcej uwagi podczas małej przechadzki w Sopocie przykuł wózek, którym Marta Kaczyńska wiozła swojego syna. Był to zdecydowanie luksusowy model wyprodukowany przez firmę Cybex. Z identycznego wózka podczas spacerów ze swoją córką Klarą korzysta Anna Lewandowska, która otrzymała go w prezencie od wspomnianej wcześniej firmy. Czy Marta Kaczyńska również została obdarowana takim sprzętem? Póki co jedynym pewnikiem jest cena wózka Cybex. Model określany nawet jako "Porshe w świece wózków" kosztuje w granicach 10 tysięcy złotych.

Ekskluzywne grono mam celebrytek

Marta Kaczyńska dołączyła tym samym do grona celebrytek wyznaczających dziecięce trendy w polskim show-biznesie. Do tej pory ekskluzywnymi wózkami mogły się poszczycić również m.in.  Paulina Sykut-Jeżyna, Maja Bohosiewicz, czy Natalia Siwiec. Jakie dogodności oferują wózki za 10 tysięcy złotych? Przede wszystkim większą część tej kwoty pochłania opłata za samą markę. Poza tym, wózek serwuje niemowlakom podróż w rozkładanej budce w rozmiarz XXL oraz wyjątkowo miękki materac.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Małgorzata Foremniak czuję się winna trudnego dzieciństwa córki. Smutne
  2. Marta Kaczyńska zszokowała czytelników! Kolejna burza po jej felietonie
  3. Media podały szokujące informacje. Dziewczyna miała paść ofiarą najsłynniejszego dzinnikarza TVN
Następny artykuł