Opozycja szaleje z radości! Media: Po Marcie Kaczyńskiej przyszedł czas na Kasię Tusk

Opozycja szaleje z radości! Media: Po Marcie Kaczyńskiej przyszedł czas na Kasię Tusk

Marta Kaczyńska, ku uciesze polityków partii jej stryja, ponownie została matką. Według mediów, teraz w jej ślady poszła ulubienica opozycji - Kasia Tusk, córka byłego premiera Polski. 

Najnowsze zdjęcia, które opublikował tabloid Super Express wprost sugerują, że córka przewodniczącego Rady Europejskiej jest w ciąży. Niedawne doniesienia, według których blogerka wyszła za mąż, potwierdziły się podczas podróży do Wenecji. Naturalną koleją rzeczy jest to, że nadszedł więc czas na potomka.

Marta Kaczyńska była pierwsza

Córka nieżyjącej pary prezydenckiej, Marta Kaczyńska, często bywa porównywana do Kasi Tusk i odwrotnie. Porównywania te są z powodu bycia córką jednej z najważniejszych osób w państwie. Nierzadko działanie jednej z pań skutkuje odpowiedzią ze strony drugiej. Tak było też i w tym przypadku. Córka zmarłego prezydenta wcześniej od swojej rywalki wyszła za mąż - i to niejednokrotnie. Doczekała się także potomstwa w postaci dwójki córek, Martyny i Ewy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Fakt zawarcia małżeństwa przez córkę Donalda Tuska długo był utrzymywany w tajemnicy. Dopiero dziennikarze tabloidów zauważyli obrączkę podczas przeglądania zdjęć, jakie zostały zrobione podczas podróży pary do Wenecji - wcześniej fani dostrzegli obrączkę u jej męża.

Herbaty ciążowe polecane przez Kasią Tusk

Ostatnio na swoim blogu Kasia Tusk zachwalała herbatę dla kobiet w ciąży. Wspominała także o specjalnym domowym jedzeniu, które mają jej przygotować rodzice, podczas wizyty w jej sopockim mieszkaniu. Ostatnie zdjęcia "ciążowych krągłości", które obiegły tabloidy, to wisienka na torcie i woda na młyn medialnych doniesień o ciąży Kasi Tusk. Na razie nie ma potwierdzenia tej dobrej wiadomości od samej blogerki - można jej jednak wkrótce oczekiwać.

Blogerka i córka polityka

Kasia Tusk, a właściwie Katarzyna Tusk, jest córką polskiego polityka Donalda Tuska. Urodziła się w 1987 roku i od 2013 wraz z kilkoma innymi osobami prowadzi bloga lifestyle'owego pod nazwą Make Life Easier, który cieszy się bardzo dużą popularnością pośród internautów. Posty Tusk obejmujące swoją tematyką między innymi modę, podróże czy styl życia są otwierane w liczbie kilkudziesięciu tysięcy odsłon. Blogerka ma liczne grono fanów, którzy śledzą jej poczynania na Instagramie czy Facebooku. Udało jej się przy tym wyjść z cienia znanego ojca i pracować nad swoim imieniem bez pomocy polityka. Co ważne, blogerkę ominęło piętno bycia córką znanej osoby - to jej bardzo pomogłow kreowaniu medialnego wizerunku.  1. ZUS będzie ścigał Polaków. Inwigilacja gorsza od PRL
  2. Nad Polskę nadciąga Jessica! Wiatr ponad 100km/h
  3. Przepiękny gest córki Leszka Millera Jr. Zrobiła coś niezwykłego, by oddać hołd ojcu
  4. Polityk PiS groził śmiercią i wyklinał. „Banda kur*** i alfonsów”
Następny artykuł