Z córką Kaczyńskiej jest bardzo źle. Dziewczynka walczy z całych sił

Z córką Kaczyńskiej jest bardzo źle. Dziewczynka walczy z całych sił

Marta Kaczyńska jest jedną z najuważniej obserwowanych córek polityków w naszym kraju. Jej życie śledzą zarówno media, jak i obywatele, a ona sama nigdy nie unika poruszania kontrowersyjnych tematów w publikowanych przez siebie felietonach. Tym razem jednak doszło do czegoś strasznego. 

Marta Kaczyńska pojawiła się w mediach stosunkowo niedawno. Przez lata po katastrofie smoleńskiej, w której zginęli jej rodzice, Maria Kaczyńska i Lech Kaczyński, kobieta starała się raczej nie udzielać w mediach, a już na pewno nie kreować na celebrytkę. W ostatnim czasie jednak jej podejście do tej sprawy się zmieniło, publikowanymi przez siebie felietonami porusza wiele kontrowersyjnych tematów, a media coraz częściej proszą ją o zabieranie głosu. Kobieta dała się poznać jako osoba wyjątkowo nieustępliwa, która mówi głośno i wyraźnie to, co myśli, nawet w sytuacji, gdy irytuje tym wiele osób. Tym razem jednak na jaw wyszło coś strasznego, czego nikt wcześniej nawet nie podejrzewał.

Marta Kaczyńska: z córką jest bardzo źle

Marta Kaczyńska w mediach zawsze skrupulatnie unika tematów dotyczących jej życia osobistego oraz najbliższej rodziny, lecz nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza w dobie mediów społecznościowych. Kobieta sprawnie porusza się po internecie, nie budzi zatem zdziwienia to, że równie dobrze radzą sobie jej dzieci. Ewa Dubieniecka jest starszą córką kobiety oraz wierną fanką koreańskiego zespołu BTS, który w ostatnim czasie zyskuje w naszym kraju ogromną popularność. Swój przekaz kieruje przede wszystkim do młodzieży, w swoich tekstach bowiem porusza typowe dla nastolatków problemy. Teraz na Instastory córki Kaczyńskiej mogliśmy przeczytać cytowaną wypowiedź jednego z członków zespołu. - Jesteśmy tylko bandą smutnych dzieci, które pokładają nadzieję w fakcie, że założenie słuchawek na uszy sprawi, że nie będziemy się czuć tak samotnie. Sam przekaz jest wyjątkowo niepokojący, a jeszcze większe przerażenie wywołuje krótki komentarz dziewczyny: "prawda". Wygląda na to, że z nastolatką nie jest dobrze, a wręcz jest bardzo źle! Straszny jest również mem zamieszczony przez nią na portalu społecznościowym, który zobaczyć można poniżej - problemy, ból i stres wyraźnie przygniatają Dubieniecką, a ona nie wie jak sobie z nimi poradzić. Jedynym ratunkiem jest muzyka i koreański popowy boysband, lecz konieczna może być u niej konkretna interwencja specjalistów. Często zaniedbanie takich sygnałów nieść może ze sobą straszne konsekwencje, których zwieńczeniem niejednokrotnie jest nawet samobójstwo. Internauci już sugerują głęboką depresję nastolatki, lecz trzeba wierzyć w to, że cierpiąca na wyraźny smutek dziewczynka jakoś z tego wyjdzie. Walczy z całych sił pocieszając się ukochaną muzyką - to dobry znak.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim jest córka Marty Kaczyńskiej?

Ewa Dubieniecka urodziła się w 2003 roku i jest starszą córką Marty Kaczyńskiej. Z pewnością popularność mamy i ciągła obecność mediów w ich życiu jest dosyć uciążliwa, jednak dziewczyna stara się nie zabierać głosu ani nie pojawiać przed kamerami. Kilka lat temu zrobiło się o niej głośno, gdyż w 2007 roku okazało się, że jest córką drugiego Męża Kaczyńskiej, Marcina Dubienieckiego. Wszystko wyjaśniło się za sprawą złożenia wniosku przez felietonistkę do sądu o zaprzeczenie ojcostwa Piotra Smuniewskiego. Marta Kaczyńska ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kaczyński zwołał tajną naradę! Trzęsienie w siedzibie PiS
  2. Obywatel dopadł Kaczyńskiego i powiedział mu to w twarz! Szef PiS w tarapatach
  3. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
  4. Znaki zodiaku, które dokonywały złych wyborów miłosnych. Jak jest teraz?
  5. Polacy zaniepokojeni wyglądem Agaty Dudy. Coś strasznego dzieje się z pierwszą damą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News