Aż trudno w to uwierzyć. Marta Kaczyńska mieszka w zadziwiających warunkach

Aż trudno w to uwierzyć. Marta Kaczyńska mieszka w zadziwiających warunkach

Marta Kaczyńska w ostatnim czasie stara się unikać bycia w centrum show-biznesowej uwagi. Jednak kiedy ona próbuje przejść niepostrzeżenie przez kolejne dni, znać o sobie daje jej córka. Opublikowała ona właśnie zdjęcia z mieszkania bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Internauci łapią się za głowy z wrażenia.

Marta Kaczyńska od narodzin swojego najmłodszego dziecka wydaje się nieco stronić od mediów i poświęcać głównie rodzinie. Córka zmarłej pod Smoleńskiem pary prezydenckiej zaszywa się w sobie tylko wiadomym miejscu i oddaje urokom macierzyństwa. Jednak to nie oznacza, że świat jest pozbawiony doniesień z życia Marty Kaczyńskiej. Wszystko przez publikacje jej córki, która wywołała burzę wśród internautów.

Tak mieszka Marta Kaczyńska. Jej córka wrzuciła do sieci zdjęcia

Marta Kaczyńska pomimo wielu ciężkich sytuacji, które przeszła w życiu, zdecydowanie nie może narzekać na jedną rzecz. Córka Lecha i Marii Kaczyńskiej nie ma powodu do zmartwień w kwestiach finansowych. Szacuje się, że jej majątek może być warty nawet pięć milionów złotych. Składają się na niego mi.n dwa mieszkania w Trójmieście - jedno w Sopocie, a drugie w Gdyni. Córka Marty Kaczyńskiej postanowiła podzielić się z internautami kilkoma ujęciami prezentującymi jej obecne mieszkanie od środka. Ewa Dubieniecka zamieściła fotografie na Instagramie, po czym w internecie doprawdy zawrzało. Przede wszystkim ujęcia ukazują dosyć mało mówiące kadry z mieszkania Kaczyńskiej, co od razu zaczęło zastanawiać użytkowników portalu społecznościowego. Zachodzą oni w głowę, czy nastolatka pokazuje jedynie małe wybrane fragmenty, ponieważ wstydzi się pokazywać resztę lokum. Kilka kolejnych kliknięć i lądują oni na zdjęciu przedstawiającym okiennice. Okna są duże i drewniane. Na pewno nie sugerują, że może przez nie codziennie wyglądać ktoś, kto śpi spokojnie mając w swoim życiu sześciocyfrowe zaplecze na koncie. Nie chodzi wyłącznie o estetykę. Internauci podkreślają, że takie okna po prostu są nieergonomiczne i możliwe, że w zimniejsze dni można wewnątrz odczuć ożywczą bryzę pędzącą w kierunku domowników.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Za 3 duże banie zarobione na "poległych" naprawdę lepiej i gustowniej można chałupę umeblować - pisze jeden z internautów na popularnym portalu również poruszającym sprawę. - Absolutnie nic nie robi wrażenia. Nic! żaden przedmiot - dodaje kolejny komentujący. - Gdzie to robi wrażenie? Na kim? Co jest niby pokazane? Jakieś super antyki czy inne dzieła? To ma budzić wrażenie? Na kim? Chyba na bezdomnych - ostro stwierdza kolejna osoba. marta kaczyńska mieszkanie 1 instagram.com/ewaaleksandrad/ marta kaczyńska mieszkanie 2 instagram.com/ewaaleksandrad/ ZOBACZ TAKŻE
  1. Rodzice księżnej Diany nie chcieli, żeby żyła. Rozrywające serce informacje 
  2. Była największą gwiazdą Polsatu i TVP. Musiała zatrudnić się jako sprzątaczka 
  3. Do sieci wyciekła lista klientów dilera gwiazd! Będziecie w szoku, potężna burza 
  4. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
  5. Szczyt wszystkiego! Myśliwi w Polsce będą uczyć nasze dzieci zabijania
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News