Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt

Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt Źródło: youtube.com/tvrepublika

Marta Kaczyńska żyje jak prawdziwa arystokratka. Córka byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego była ostatnio na bardzo romantycznej randce w jednym z najdroższych miejsc w całej Polsce. Jakby tego było mało, zamówiła kolację, na którą mało kogo byłoby stać. Zamożność krewnej prezesa partii rządzącej jest wręcz porażająca.

Marta Kaczyńska zdała się w końcu uporządkować sobie życie. Córka zmarłego prezydenta Polski przez lata przechodziła przez wielkie problemy z uporządkowaniem swoich spraw osobistych. Kolejni partnerzy i problemy z nimi związane mogły sprawić, że kobieta już nigdy nie stanie na ślubnym kobiercu. Stanęło jednak na czymś zupełnie innym, a wybrankiem kobiety okazał się bardzo zamożny Piotr Zieliński. To jak żyją zakochani, jest nieosiągalne finansowo dla większości ludzi w Polsce, a randka, którą mieli ostatnio małżonkowie, zabolałaby niejeden portfel.

Marta Kaczyńska uwielbia bogate życie

Pomimo tego, że jej najbliższa rodzina uchodzi za skromną, to Marta Kaczyńska przestała się ukrywać z wielkimi pieniędzmi, jakie ma na swoim koncie. Kobieta była ostatnio w jednym z najbardziej ekskluzywnych lokali w całym Trójmieście, a nawet w całej Polsce. Zakochana para, wraz ze swoim synkiem Aleksandrem została namierzona przez dziennikarzy "SuperExpressu," którzy dokładnie opisali jakie danie gościły na stole zakochanej pary.

Wśród trzech potraw, które były na stole znalazły się krewetki w maślanej emulsji za 55 złotych, turbot atlantycki z pietruszkowym purée za 89 zł oraz argentyński antrykot za 90 zł. Do tego, Piotr Zieliński dobrał piwo, a dania zostały podane na wyjątkowo urokliwym tarasie, z którego widok rozciągał się na Bałtyk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zieliński uwielbia rozpieszczać Kaczyńską

Nie da się ukryć, że bogaty biznesmen z Warszawy wydaje się wręcz idealną partią dla Kaczyńskiej, która do tej pory także oddawała serce zamożnym mężczyznom. Jak widać, Zieliński, jak i Kaczyńska są bardzo zadowoleni ze swojego życia i zdają się idealnie uzupełniać. Bez wątpienia ich oczkiem w głowie jest synek Aleksander, który może cieszyć się wielką miłością ze strony swoich rodziców i którym to towarzyszy im w randkach.

Niestety, ale niemowlę nie mogło nacieszyć się bogatym menu, z racji niedostosowania restauracji dla najmłodszych. Według dziennikarzy tabloidu bardziej zasmakowała mu zupka ze szklanego słoiczka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za SKANDALICZNE zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Niesłychanie dramatyczny apel matki do protestujących nauczycieli. Przesadziła?
  4. Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła
  5. Magda Gessler powróciła do bolesnych wspomnień. Straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży
  6. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"

źródło : Jastrząb Post

Następny artykuł