Co się dzieje z Kaczyńską? Przeraźliwy wygląd

Co się dzieje z Kaczyńską? Przeraźliwy wygląd

Marta Kaczyńska trochę ponad tydzień temu ponownie została matką. Tym razem do coraz większej rodziny dołączył pierwszy syn bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Kobieta została przyłapana podczas wspólnego spaceru ze swoim mężem, synkiem i pasierbicą. Internautów zaniepokoił jej przerażający wygląd.

Ostatnie tygodnie Marty Kaczyńskiej przepełnione były wzniosłymi chwilami. Najpierw długo wyczekiwany ślub z Piotrem Zielińskim, a już chwilę później na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Płeć dziecka starano się zachować w tajemnicy, jednak szybko udało się ustalić, że Kaczyńska doczekała się pierwszego syna. Teraz szczęśliwa rodzina została przyłapana podczas wspólnego spaceru. Na zdjęciach zrobionych podczas przechadzki widać coś bardzo niepokojącego. Chodzi mianowicie o wygląd szczęśliwej mamy.

Marta Kaczyńska przeraźliwie chuda

Jeszcze przed porodem ciążowy brzuszek Kaczyńskiej był wyraźnie widoczny. Jednak już teraz zaledwie po tygodniu niemalże całkowicie zniknął, a po krągłościach nie został praktycznie żaden ślad. Wiele osób zastanawia, się co jest przyczyną, takiego stany rzeczy. Internauci wskazują, że jest to bardzo niepokojące. Wielu z nich jest przerażonych, podejrzewając, że Kaczyńska może cierpieć na jakąś chorobę, która spowodowała tak szybką utratę wagi. Nie da się ukryć, że bratanica prezesa PiS w tym momencie ma figurę, której mogłaby jej pozazdrościć nie jedna kobieta, czy nawet nastolatka. Inni wskazują na to, że kobieta zapewne przeszła na dietę i zaczęła ćwiczyć, aby jak najszybciej powrócić do dawnej formy. Trzeba jednak pamiętać, że upłynęło bardzo mało czasu od porodu i jej organizm jeszcze nie do końca do siebie doszedł. Możliwe, że za jakiś czas dowiemy się, co spowodowało, tak drastyczny spadek wagi, jednak jak na razie pozostaje to tajemnicą.

Ile dzieci ma Piotr Zieliński?

Małżonkowie mają za sobą bardzo burzliwe życie uczuciowe. Oboje przeszli przez rozwód i mają dzieci z poprzednich związków. W przypadku Zielińskiego jest to trójka potomstwa z poprzedniego małżeństwa. Nie można oczywiście zapominać o najnowszym męskim członku rodziny. Łącznie daje nam to czwórkę bowiem wiążąc się z Martą Kaczyńską, Piotr Zieliński wziął również na siebie obowiązek wychowania dwóch córek swojej ukochanej. Czyli szczęśliwi małżonkowie pod swoimi skrzydłami mają łącznie aż szóstkę dzieci. screen se.pl ZOBACZ TAKŻE:
  1. Władze TVN przerażone. Życie Kingi Rusin zagrożone
  2. Szok w nowej edycji „Mam Talent”! Jurorom odebrało mowę
  3. Piekło nad polskim morzem. 70 osób w szpitalu, może nam grozić epidemia
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News