Marta Kaczyńska publikuje nagranie ze swoim stryjem. Jej ostatnie wpisy dają do myślenia

Marta Kaczyńska publikuje nagranie ze swoim stryjem. Jej ostatnie wpisy dają do myślenia Źródło: youtube.com/eOstroleka

Marta Kaczyńska od miesięcy cieszy się urokami macierzyństwa. Prawniczka przystopowała mocno ze swoją aktywnością w sieci, jednak dziś opublikowała nagranie ze swoim stryjem. Co ciekawe, bratanica prezesa PiS ostatnimi czasy wykazuje dość duże zaangażowanie w politykę prowadzoną przez wuja i jego partię. Jej wpisy dają do myślenia.

Marta Kaczyńska przyzwyczaiła swoich odbiorców do tego, że dawkuje swoje wpisy i komentarze polityczne. Do tej pory zwykliśmy czytać jej teksty w tygodniku "Sieci". Dziś Kaczyńska postanowiła poczynić wyraźne odstępstwa. 

Marta Kaczyńska uaktywnia się politycznie. Ociepli wizerunek stryja?

Mama maleńkiego, niespełna rocznego dziecka, które wychowuje wspólnie z mężem Piotrem Zielińskim mocno zaangażowała się w ocieplanie wizerunku stryja. Prawniczka z Sopotu ma do tego rodzinne obowiązki - opiekę nad dziećmi. Nie przeszkadza jej to we wzmożonej aktywności politycznej. Przypomnijmy - tempa nabiera kampania przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Dla Jarosława Kaczyńskiego, liczy się każdy głos poparcia.

Wzmożoną aktywność Kaczyńskiej dostrzegamy m. in. na Facebooku. Jej ostatni wpis to nagranie z konwencji PiS, na której jako pierwszy, starym zwyczajem, wystąpił prezes Prawa i Sprawiedliwości.

To jednak nie jedyna aktywność Kaczyńskiej, mająca wesprzeć jego wizerunek stryja przed kolejnym politycznym testem - wyborami do PE. Wystarczy przyjrzeć się jak od dłuższego czasu wygląda tablica bratanicy Kaczyńskiego. "Imponujący wykład prezesa PiS", "Mocne wystąpienie premiera Morawieckiego", w końcu film z konwencji PiS i wystąpień stryja, premiera, europosła Zdzisława Krasnodębskiego - same tematy polityczne. Przesłanie jest oczywiste - zachwalanie partii rządzącej, prowadzonej przez stryja.

Zupełnie na bok Kaczyńska odstawiła inne tematy. Sprawy są bowiem zbyt poważne. Przyrodnicza "kreacja", obecna chociażby na jej Instagramie, została w ostatnich dniach zarzucona. Daje to wiele do myślenia. Czy potrzeba aż takiego wsparcia w medialnej osobie bratanicy, by podtrzymać słupki poparcia? I czy przyniesie to oczekiwane skutki? Odpowiedź poznamy za miesiąc. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Wizje Jackowskiego na 2019 rok porażają. Tragiczne informacje dla milionów Polaków
  4. Bank PKO BP nie stara się tego nagłaśniać. Klientom należą się rekompensaty
  5. Partner Przybylskiej po latach opowiedział o traumie po jej śmierci. Koszmar rodziny i dzieci trwa
  6. Mąż Beaty Szydło jest nauczycielem. Wydało się, co robił w czasie strajku, wielu się to nie spodoba
  7. Siostra Kory po latach przerwała milczenie. Okrucieństwo, które nie mieści się w głowie

źródło: Facebook

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News