Marta Kaczyńska przekazała nowinę
Facebook.com marta.kaczynska.54
Monika Majko - 30 Października 2020

Marta Kaczyńska wraz z mężem przekazali radosną nowinę. Nikt się nie spodziewał, zostało już niewiele czasu

Marta Kaczyńska przekazała wspaniałe nowiny, wspólnie z mężem już nie mogą się doczekać. Za dwa miesiące ich życie zupełnie się zmieni, tego nikt się nie spodziewał.

Marta Kaczyńska ma za sobą burzliwą przeszłość, jednak wydaje się, że w ramionach obecnego ukochanego prawniczka znalazła w końcu spokój i miłość. Media właśnie obiegły zaskakujące informacje o małżeństwie córki tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Tego nikt się nie spodziewał, przekazano radosne nowiny.

Marta Kaczyńska przekazała zaskakujące nowiny

Córka Marii i Lecha Kaczyńskich oraz bratanica szefa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego ma za sobą wyjątkowo trudne chwile. Tragiczna śmierć rodziców sprawiła, że jej życiu prywatnemu z uwagą zaczęły przyglądać się tłumy. Marta Kaczyńska ma za sobą burzliwe historie miłosne, które sprawiły, że nie raz trafiła na medialny świecznik.

Marta Kaczyńska ma za sobą trzy małżeństwa. Z pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim rozstała się w 2007 roku, jej kolejnym wybrankiem był Marcin Dubieniecki, który jest ojcem jej dwóch córek: Martyny i Ewy. Związek z nim córka prezydenckiej pary zakończyła w 2016 roku, a 28 lipca 2018 wzięła ślub cywilny z Piotrem Zielińskim.

Nieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownuNieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownuCzytaj dalej

W 2018 roku Marta Kaczyńska urodziła również syna, Stanisława Lecha, który jest owocem jej ostatniego małżeństwa. Prawniczka wspólnie z dziećmi mieszka obecnie w Sopocie, niestety, jej mąż nie ma wiele czasu dla rodziny. Piotr Zieliński jest przedsiębiorcą, który na co dzień dogląda biznesu w Warszawie. Para mieszka więc osobno i choć ich związek wydaje się kwitnąć, są już zmęczeni tą sytuacją. W końcu postanowili podjąć ważną decyzję, która zaskoczyła wszystkich.

Jak przekazał tygodnik "Dobry tydzień", już wkrótce Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński będą się przeprowadzać. Okazuje się jednak, że wspólne celem przeprowadzki małżonków nie jest ani Sopot, ani Warszawa. Jak donoszą dziennikarze magazynu, para już niedługo osiedli się na Mazurach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Marta Kaczyńska planuje przeprowadzkę

"Dobry tydzień" przekazał, że małżonkowie zdecydowali się na posiadłość w miejscowości, w której się poznali. Obecnie dom jest remontowany, jednak według informacji dziennikarzy, bardzo możliwe, że Marta i Piotr wraz z dziećmi zamieszkają w nim już za dwa miesiące, czyli w okolicy Bożego Narodzenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, właśnie przedłużono uciążliwy zakaz. Wiemy do kiedy potrwa, dotknie wielu Polaków

2. Stanie się już w poniedziałek, właśnie zapowiedziano. Dotyczy całej Polski

3. Rodzina pogrążona w żałobie, przekazała tragiczne informacje. Nie żyje Gabriel Wiśniewski

To zupełnie zaskakujące wiadomości, jednak radosne nowiny ucieszyły wszystkich, którzy śledzą prywatne życie Marty Kaczyńskiej. Prawniczka wydaje się być zadowolona z tego, jak obecnie wygląda jej codzienność. Niedawno powodów do radości dostarczyła jej również córka Martyna, która trenuje jeździectwo konne. Marta Kaczyńska pochwaliła się w mediach społecznościowych sukcesem swojej pociechy na zawodach sportowych.

- W czwartek rozegrano dwa konkursy ogólnopolskie. Pierwszym z nich była Mała Runda. Do konkursu zwykłego na poziomie klasy N przystąpiło aż 114 zawodników. Najskuteczniej, bo bezbłędnie i w najlepszym czasie, parkur pokonała 13-letnia Martyna Dubieniecka. Zwycięstwo odniosła, dosiadając wałacha szlachetnej półkrwi KAMELOT - wspomniał o wygranej Martyny Dubienieckiej magazyn "Świat koni".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Wcisnęli go do klatki i wywieźli z dala od domu. Przerażony pies myślał, że jego los jest już przesądzony, raptem ciężarówka zahamowała
  3. Nie żyje legenda polskiego sportu. Kochały go tysiące Polaków, był idolem dla wielu osób
  4. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  5. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  6. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  7. Demon's Souls na nowym zwiastunie. Wielki powrót legendarnego soulslike'a tuż-tuż
  8. Gessler zdradziła największe tajemnice dot. idealnego ciasta i farszu na pierogi. Przepis zachwyca każdego

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News