Marta Kaczyńska podnosi alarm.
youtube.com/TVP Info
Klaudia Bochenek - 29 Października 2019

Marta Kaczyńska podnosi alarm. Zdrowie, a nawet życie, milionów Polaków jest zagrożone

Marta Kaczyńska nie mogła patrzeć biernie na to, co robią jej rodacy. Córka zmarłego prezydenta podniosła alarm, ponieważ nie jest jej obojętne zdrowie milionów osób. Swoje wątpliwości opublikowała na łamach pewnego tygodnika.

Marta Kaczyńska zabrała głos w sprawie, która dotyczy milionów osób. Polacy nieświadomie niszczą swoje zdrowie i jeszcze za to płacą. Marta Kaczyńska wszystko dokładnie przeanalizowała.

Marta Kaczyńska ostrzega przed lekami, które każdy posiada

Bratanica prezesa PiS regularnie pisze teksty do jednego z prawicowych tygodników. To właśnie na łamach "Sieci" opublikowany został jej felieton, w którym apeluje do Polaków o ostrożność i przemyślenie swoich działań. Chodzi o specyfiki, które prawie każdy posiada w swoim domu.

Kobieta została brutalnie zgwałconaByło ich kilku, dorwali 19-latkę. Śmiali się, gwałcili i nagrywali, potem wszystko opublikowaliCzytaj dalej

Marta Kaczyńska zwróciła uwagę na bardzo łatwą dostępność leków przeciwbólowych. Można je kupić dosłownie wszędzie - w marketach, przy kasie, na stacjach benzynowych, kioskach i oczywiście aptekach. Według córki polityka może to sprawiać wrażenie, że stosowanie takich leków wcale nie jest szkodliwe. Jednak tak naprawdę czynią ogromne spustoszenie w organizmie.

Wymieniła skutki brania tabletek przeciwbólowych i zaapelowała o rozwagę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczeniaki znalazły nowy domAdoptowali szczeniaki przed ich zobaczeniem. Oczy wyszły im z orbit, gdy zrozumieli, jakie to zwierzaki, 12 piorunujących zdjęćCzytaj dalej

Zażywanie leków przeciwbólowych niewłaściwie może spowodować problemy z narządami wewnętrznymi, głównie z wątrobą, ale nawet branie ich według instrukcji nie zmienia ich toksyczności.

- Swoją drogą warto wiedzieć, że jeden z najpopularniejszych i najczęściej zalecanych w materiałach reklamowych farmaceutyków, uśmierzających ból i działający przeciwzapalnie, cechuje wysoka toksyczność i szkodliwość dla wątroby - można przeczytać w felietonie Marty Kaczyńskiej.

Dzisiaj grzeje:

1. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Aby uwiarygodnić swoje słowa, bratanica Jarosława Kaczyńskiego nie zapomniała o krótkich statystykach. Liczby wyglądają na przerażające.

- Statystyki sprzed kilku lat wskazują na drastyczny wzrost konsumpcji leków przeciwbólowych. (...) Rocznie zażywamy aż 2 mld tabletek różnego rodzaju. To alarmujące dane dla naszego zdrowia i kondycji - kończy Marta Kaczyńska i zauważa, że za popularność leków przeciwbólowych, które często są łykane jak cukierki, odpowiadają wszechobecne reklamy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twój telefon PADNIE w kilka godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

Syn z drzwiami za szafąMama znalazła w pokoju syna sekretne drzwi za szafą. Kiedy je otworzyła, trudno było jej uwierzyć w to, co widziCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News