Marta Kaczyńska wzbudziła zdziwienie
youtube.com Telewizja Pomerania
Mateusz Sidorek - 23 Marca 2020

Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny

Marta Kaczyńska swoim zachowaniem wzbudziła zdziwienie wśród części internautów. W czasie gdy polski rząd ogłosił stan epidemii, kobieta podjęła decyzję, która spotkała się krytyką niektórych obywateli. Paparazzi nakryli Kaczyńską w Sopocie.

To nie pierwszy raz gdy Marta Kaczyńska opuszcza swoje mieszkanie w momencie, kiedy w całej Polsce szaleje epidemia wirusa SARS-CoV-2. Kobieta często wychodzi na spacer ze swoim dzieckiem, czego nie należy krytykować. Tym razem jednak postanowiła się wybrać w nietypowe miejsce, co oburzyło niektórych internautów.

Robisz rosół na kurczaku? Babcie i prababcie ostrzegają: jedna część zupełnie się do tego nie nadajeRobisz rosół na kurczaku? Babcie i prababcie ostrzegają: jedna część zupełnie się do tego nie nadajeCzytaj dalej

Marta Kaczyńska już niejednokrotnie była widziana w Sopocie, gdy spędzała czas na spacerze ze swoim dzieckiem. Eksperci uspokajają, że w czasach epidemii koronawirusa, nie ma w tym nic złego. Wielu nawet zaleca krótkie wyjścia, ponieważ spędzanie całych dni w domu jest niehigieniczne. Jednak Kaczyńska tym razem podjęła nie do końca rozsądną decyzję, co szybko zauważyli paparazzi.

Marta Kaczyńska zabrała swoje dziecko do fast fooda

Marta Kaczyńska ostatnio najczęściej była widywana w ustronnych miejscach, w których nie gromadziły się tłumy. Kobieta zabierała swoje dziecko na spacer w okolice sopockich skwerków i parków, by zażyć trochę świeżego powietrza. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ ze względu na obecną sytuację, w jakiej znajduje się nasz kraj, bardzo dużo czasu spędzamy zamknięci w domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta poczuła okropny ból głowy.W pracy zaczęła ją okropnie boleć głowa, wezwała karetkę. Chwilę później powód wyszedł na jaw, bliscy aż pobledliCzytaj dalej

Jednak paparazzi zauważyli, że tym razem Marta Kaczyńska podjęła nierozważną decyzję. Zdjęcia, które pojawiły się na łamach portalu "Super Express", wskazują na to, że kobieta swój spacer z dziećmi skończyła w KFC, czyli jednej z największych restauracji typu fast food. Do lokalu weszła córka Marty Kaczyńskiej, która po krótkim czasie wyszła z zamówionym na wynos jedzeniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn słynnej aktorki przekazał tragiczne wieści. Zmarła wczoraj na koronawirusa

2. Z ostatniej chwili: wiadomo, co z próbną maturą i egzaminem 8-klasisty. Zapadła oficjalna decyzja

Zdaniem niektórych internautów Marta Kaczyńska zachowała się nieodpowiedzialnie, narażając siebie i dzieci na kontakt z wieloma ludźmi, którzy w tym czasie mogli przebywać w lokalu należącym do popularnej sieciówki. Całe zdarzenie szczegółowo opisali dziennikarze portali "Super Express".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  3. Syn słynnej aktorki przekazał tragiczne wieści. Zmarła wczoraj na koronawirusa
  4. Robisz rosół na kurczaku? Babcie i prababcie ostrzegają: jedna część zupełnie się do tego nie nadaje
  5. Dziecko nie zaśnie bez pomocy dwóch ogromnych husky. Nagranie zwala z nóg, internauci oglądają je na okrągło
  6. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje

Kobieta poczuła okropny ból głowy.W pracy zaczęła ją okropnie boleć głowa, wezwała karetkę. Chwilę później powód wyszedł na jaw, bliscy aż pobledliCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News