Wyszło na jaw, jak naprawdę Marta Kaczyńska żyje na co dzień. Wielu może się mocno zdziwić

Wyszło na jaw, jak naprawdę Marta Kaczyńska żyje na co dzień. Wielu może się mocno zdziwić Źródło: youtube/telewizja_republika_kalendarz_historyczny/

Marta Kaczyńska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce, powiązanych ze światem polityki. Nic zatem dziwnego, że nie brakuje tych, którzy zastanawiają się, jak wygląda życie codzienne córki tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Teraz wszystko już wiadomo.

Jak Marta Kaczyńska żyje na co dzień? Warto wspomnieć, że zaledwie rok temu prawniczka po raz trzeci została mamą oraz stanęła na ślubnym kobiercu. Wiele wskazuje na to, że od tego czasu stara się wieść normalne, spokojne i przede wszystkim rodzinne życie. Mimo że oddziela sferę prywatną od zawodowej, wielu wciąż docieka, jak jak wygląda jej zwykła codzienność. 

Marta Kaczyńska żyje w rodzinnej sielance? Wielu może się mocno zdziwić, jak wygląda jej codzienność 

Choć jako bratanica Jarosława Kaczyńskiego i córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej regularnie udziela się w kwestiach politycznych, stara się również prowadzić zupełnie zwyczajne życie. Nie ulega wątpliwości, że jako jedna z bardziej rozpoznawalnych twarzy w Polsce, musi szczególnie zwracać uwagę na zachowanie swoje czy bliskich w miejscach publicznych, fotoreporterzy bowiem czają się niemalże na każdym rogu. Mimo to robi wszystko, by przede wszystkim jej dzieci nie odczuwały medialnej presji. 

Za pośrednictwem Plotka możemy dowiedzieć się nieco więcej o życiu codziennym Kaczyńskiej. Niektórzy mogą się zdziwić, niewiele bowiem różni się ono od codzienności "przeciętnego Kowalskiego". Okazuje się, że prawniczka niemalże każdego dnia wychodzi na spacer ze swoim najmłodszym dzieckiem, chodzi do zwykłych sklepów spożywczych czy do pobliskiej piekarni po świeże pieczywo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie chce wyróżniać się z tłumu?  

Okazuje się, że rodzinne spacery czy wypady do spożywczaka to nie jedyna, zaskakująco zwyczajna rzecz w codzienności Kaczyńskiej. Choć mogłaby pozwolić sobie na najbardziej eleganckie, drogie ubrania, ona stawia na zwykły, wygodny strój, który niekiedy zakłada kilkukrotnie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce

2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

Dżinsy, koszulka i sweterek lub kurtka - Kaczyńska nie dba o idealne dopasowanie kolorystyczne czy spójność wzorów. Wielokrotnie możemy zaobserwować ją w towarzystwie męża, który jest do szaleństwa zakochany w rocznym chłopcu. Wyraźnie widać, że świetnie odnajduje się w roli taty i podczas rodzinnych spacerów chętnie pomaga żonie zajmować się synem.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dają nawet 110 tys. złotych. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Mężczyzna raz na pół roku wymienia żarówkę i dostaje za to 80 tys. zł. Jednak to nie jest takie proste, jak się wydaje
  4. Wyszło na jaw, jak naprawdę Marta Kaczyńska żyje na co dzień. Wielu może się mocno zdziwić
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje
  6. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł netto Advertisement

Źródło: plotek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News