Przyłapali Martę Kaczyńską. Zdjęcia nie kłamią

Przyłapali Martę Kaczyńską. Zdjęcia nie kłamią Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marta Kaczyńska ma za sobą wiele trudnych chwil, dlatego córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej docenia teraz każdą chwilę spędzoną w rodzinnym gronie. Niedawno media przyłapały celebrytkę na gorącym uczynku, w sieci pojawiły się zdjęcia.

Marta Kaczyńska ma za sobą wiele burzliwych chwil i trudnych przeżyć, dlatego teraz córka Lecha i Marii Kaczyńskich docenia każdy moment spędzony w rodzinnym gronie. Niedawno media przyłapały bratanicę prezesa PiS w parku, zdjęcia trafiły do sieci.

Marta Kaczyńska na stałe zamieszkała w Sopocie

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej ma za sobą wiele przejść. Po burzliwym poprzednim związku z Marcinem Dubienieckim na stałe zamieszkała w Sopocie i w tym mieście zbudowała sobie spokojny azyl z kolejnym mężem, Piotrem Zielińskim. Mężczyzna często jednak wyjeżdża w celach służbowych do Warszawy, dlatego Marta Kaczyńska tym bardziej docenia każdą chwilę, spędzoną w rodzinnym gronie.

Niedawno media przyłapały bratanicę Jarosława Kaczyńskiego na spacerze z mężem i ich wspólnym synem, Stasiem. Rodzina wybrała się na plac zabaw i widać było, że cieszy się swoim towarzystwem oraz piękną, słoneczną pogodą. W pewnym momencie wydarzyło się jednak coś, co zaskoczyło wiele osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Media przyłapały Martę Kaczyńską, zdjęcia trafiły do sieci

Kiedy Staś zgłodniał podczas zabawy, Marta Kaczyńska nakarmiła go piersią na placu zabaw. Obecni w okolicy paparazzi uwiecznili wszytko na zdjęciach, które opublikował portal pomponik.pl. Sytuacja wywołała sporo kontrowersji w sieci, ponieważ syn Marty Kaczyńskiej ma już dwa lata. Wiele osób uważa, że jest już zbyt duży na taki posiłek.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Jest zupełnie inaczej, niż wszyscy myśleli

2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Mamy potwierdzenie, koniec obostrzeń już 19 września. Wielu Polaków odetchnie z ulgą

Oprócz syna Stanisława, który przyszedł na świat w 2018 roku, Marta Kaczyńska jest mamą dwóch córek: Ewy oraz Martyny Dubienieckich. Ich ojcem jest drugi mąż celebrytki, Marcin Dubieniecki, z którym rozwiodła się w 2016 roku. 28 lipca 2018 bratanica Jarosława Kaczyńskiego wzięła ślub cywilny z Piotrem Zielińskim, przedsiębiorcą, z którym obecnie pozostaje w związku.

Zdjęcie zostało wykorzystane na prawie cytatu. Oryginał pochodzi z materiału "Kaczyńska robi to na plaży! Wiek nie jest PRZESZKODĄ [ZDJĘCIA]", opublikowanego przez redakcję Super Expressu na stronie internetowej pod adresem:https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/kaczynska-rozpieszcza-stasia-aa-HtUS-5LhR-FvEG.html

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Kurski w poważnych tarapatach, wszystko wyciekło do sieci. Tym razem się nie wywinie?
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Wielka gwiazda przeżywa ogromny dramat. Kilka godzin temu zmarła jej córka
  4. Ogromny niepokój o zdrowie papieża Franciszka. Pojawiły się poważne obawy
  5. Większość Polaków używa go przynajmniej raz w tygodniu. Nie wiedzą, że jest groźną trucizną
  6. Mówią, że jest polskim "czarnym skarbem", jednak nie każdy za nią przepada. Cudowne właściwości soku z jej owoców docenią nie tylko cukrzycy

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News