Wszyscy mówią o dokonaniu córki Marty Kaczyńskiej. "Czekamy na specjalny medal od Andrzeja Dudy"

Wszyscy mówią o dokonaniu córki Marty Kaczyńskiej. "Czekamy na specjalny medal od Andrzeja Dudy" Źródło: youtube/Fakt24PL

Marta Kaczyńska ma ostatnio sporo powodów do bycia dumnym ze swojej córki. Zdobyła ważne osiągnięcie, a bliska jej osoba stwierdziła, że czeka na medal od samego prezydenta.

Marta Kaczyńska ma trójkę dzieci, z czego tylko jedno z obecnym partnerem. Dwie najstarsze córki to owoc związku z Marcinem Dubienieckim, którego poznała jeszcze na studiach. Obie dziewczyny zajmują się jazdą konną, pasją zaraziły się od mamy, która jest wielką miłośniczką zwierząt, a w szczególności koni. Okazało się, że młodsza z córek zalicza nie lada sukcesy.

Marta Kaczyńska musi być dumna z córki

W ostatnie Święto Niepodległości Martyna Dubieniecka wzięła udział w zawodach jeździeckich, ze skokami przez przeszkody. Lata praktyki pod okiem czujnej mamy przyniosły fantastyczne efekty. Córka Marty Kaczyńskiej, mimo że w swojej grupie wiekowej była najmłodszą uczestniczką, wygrała zawody.

- Właśnie wracamy z zawodów w Barłominie. Kamelot skakał super. W niedziele zajęliśmy 1 i 1 miejsce a w poniedziałek powtórzył nam się wynik i znowu 1 i 1 miejsce Kamelot zasłużył na 2 dni wolnego, a już za 2 tyg. Jump Off w Sopocie - napisała młodsza córka Kaczyńskiej w mediach społecznościowych.

"Specjalny medal od Andrzeja Dudy⁩ dla zwycięzcy". Odważna propozycja ojca

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczywiście sama Marta Kaczyńska jest bardzo dumna z córki. Nie omieszkała skomentować na Instagramie wpisu, polubiła go i dodała w komentarzu emotikonę serduszka. Jednak nie tylko ona jest dumna. Jej były mąż również jest niezwykle zadowolony ze spektakularnego sukcesu swojej młodszej córki. Zasugerował, że może kiedyś odbierze jakiś medal z rąk Andrzeja Dudy, co oczywiście mogłoby nastąpić, gdyby Martyna Dubieniecka dalej poszła tą ścieżką i zrobiła międzynarodową karierę sportową jako reprezentantka kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

- Chciałbym się pochwalić, iż córka Martyna Dubieniecka wygrała w dzień niepodległości ważne zawody w skokach. Czekamy na jakiś specjalny medal od Andrzeja Dudy⁩ dla zwycięzcy - napisał Marcin Dubieniecki na Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz 37 tys. zł od rządu. Musisz tylko zdecydować się na JEDEN zakup
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Zagięła go, odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  4. Takiej zimy nie widzieliśmy od PRL-u. Wszystko za sprawą wiru polarnego, wiemy, kiedy uderzy w Polskę
  5. Zobaczyła psa siostry i zamarła. Drży o życie 1,5 rocznego siostrzeńca

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News