Niespodziewany ruch byłego męża Marty Kaczyńskiej. Matka jego dzieci nie będzie zachwycona

Niespodziewany ruch byłego męża Marty Kaczyńskiej. Matka jego dzieci nie będzie zachwycona Źródło: flickr

Marta Kaczyńska może nie być zachwycona z tego, co robi jej były mąż. Marcin Dubieniecki właśnie wykonał bardzo niespodziewany ruch. To kolejny raz kiedy wypowiada się na tematy związane z polską polityką.

Marta Kaczyńska chociaż rozstała się z byłym mężem już trzy lata temu, to jak echo jest przywoływana przy każdej okazji, gdy Marcin Dubieniecki skomentuje wydarzenia w kraju. Chociaż na dzień dzisiejszy parę łączą już tylko dzieci, a oboje związali się z nowymi partnerami, to jednak Kaczyńska nie będzie zachwycona z niespodziewanego ruchu byłego męża.

Marta Kaczyńska nie będzie zachwycona? 

Marcin Dubieniecki jest przedsiębiorcą i prawnikiem, który w wolnych chwilach lubi opublikować na Twitterze swoje spostrzeżenia dotyczące polskiej polityki. W związku z wyborami parlamentarnymi na jego koncie pojawiła się lawina postów w tym temacie, tak więc nie mogło być inaczej w przypadku zbliżających się wielkimi krokami wyborów prezydenckich w 2020 roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tym razem były mąż Kaczyńskiej wskazał, kto jego zdaniem zostanie kandydatem w nadchodzących wyborach. Dubieniecki "podał dalej" post Romana Giertycha, który zawierał nagranie z programu "Fakty po faktach", w którym wypowiadał się Radosław Sikorski. 

- Sikorski miał trudniej, bo Marciniak nie złamał Konstytucji, nie podpisywał ustaw na polecenie prezesa, nie stał w kącie z Trumpem, nie ułaskawił kumpla, nie cieszył się z dojnej zmiany - podpisał wpis Roman Giertych, którego "podawał dalej" Dubieniecki.

Zdaniem Marcina Dubienieckiego to właśnie Radosław Sikorski najprawdopodobniej zostanie przeciwnikiem Andrzeja Dudy w walce o fotel prezydencki. Były mąż Marty Kaczyńskiej nie przewiduje kto ma większą szansę w wyborach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Marta Kaczyńska nie ma w zwyczaju komentować wypowiedzi bądź wpisów byłego męża publicznie. Córka pary prezydenckiej widziana była ostatnio w związku ze Świętem Zmarłych na Wawelu. W otoczeniu całej rodziny upamiętniła śmierć swoich rodziców, którzy zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem prawie dziesięć lat temu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Do sali weszła Agata Duda i wszyscy wręcz zaniemówili. Żona prezydenta założyła szałową stylizację, aż trudno nie paść z zachwytu

źródło: se

Następny artykuł