Marta Kaczyńska nie ma powodów do radości. Smutne doniesienia, te święta będą dla rodziny wyjątkowo przykre

Marta Kaczyńska nie ma powodów do radości. Smutne doniesienia, te święta będą dla rodziny wyjątkowo przykre Źródło: Instagram mmkaczynska

Marta Kaczyńska w te święta niestety nie będzie mogła zrobić jednak jednej, bardzo ważnej rzeczy. Prezydencka córka ze względu na panującą epidemię oraz wprowadzone ograniczenia musi zrezygnować z corocznej tradycji. To nie będą dla niej najbardziej radosne święta.

Marta Kaczyńska była bardzo związana ze swoimi rodzicami, którzy tragicznie zmarli w katastrofie lotniczej. Kobieta wciąż na różne sposoby ich wspomina. Okazuje się, że w tym roku święta będą dla niej wyjątkowo smutne.

Marta Kaczyńska lubi wspominać swoich rodziców

Marta Kaczyńska w sierpniu, kiedy wypadają urodziny jej mamy, zawsze dzieli się w internecie jej zdjęciem. Widać wielką tęsknotę za rodzicami, którzy nie mogą uczestniczyć w życiu córki oraz swoich wnuków. Jest to dla niej na pewno trudne przeżycie, jednak stara się jak najlepiej korzystać z tego, co udało im się razem przeżyć. Mocno inspiruje się także dobrymi cechami swoich rodziców, w jednym z nielicznych wywiadów powiedziała, że w swojej mamie bardzo lubiła jej otwartość na ludzi czy umiejętność nawiązywania kontaktu. Tak jak ona stara się nie panikować i czerpie siłę z matczynej wrażliwości na cudzą krzywdę. Bycie tak dużym autorytetem to marzenie niejednego z rodziców. W tym roku Marta Kaczyńska jednak nie będzie mogła wykonać bardzo ważnego gestu, który co roku pozwalał jej oddać rodzicom hołd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Musi zmienić plany na święta

Święta w tym roku nie przysporzą jej powodów do radości. Smutne jest to, że po raz pierwszy w historii nie będzie mogła odwiedzić grobu rodziców, który 10 kwietnia stawał się miejscem spotkania całej rodziny. Wawel w tym roku nie będzie jednak gościł prezydenckiej córki, a święta w takim wypadku malują się w wyjątkowo przykrych barwach. W związku z epidemią koronawirusa nie ma możliwości, by wraz z mężem Piotrem Zielińskim oraz dziećmi odwiedzili tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz jego małżonkę. Niefortunny termin spowodował, że smutek wywołany tym wydarzeniem może zepsuć rodzinie całe święta.

Dzisiaj grzeje: 1. Zapadła decyzja ws. wyborów prezydenckich 2020. Niebywałe sceny w Sejmie

2. Kiedy wrócimy do pracy? Biolog podał dwie możliwe daty

Powtarza bardzo ważne słowa matki

Marta Kaczyńska pomimo, że zmuszona jest do zmiany planów, które na pewno ranią jej serce, przypomina, że jest pewna, że jej mama na pewno czuwa nad nią i jej rodziną czuwa, opiekując się nimi z góry. Podobno pierwsza pama często powtarzała, że wszystko będzie dobrze i kiedy jest ciężko córka często wspomina jej słowa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Coraz więcej osób zmaga się z dusznościami. Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z układem oddechowym?
  2. Nie żyje reprezentant Polski. Zagrał dla kadry 24 razy, ogromna strata
  3. Marta Kaczyńska nie ma powodów do radości. Smutne doniesienia, te święta będą dla rodziny wyjątkowo przykre
  4. Jolanta Kwaśniewska wolałaby zapomnieć o jednym zdarzeniu. Chodzi o męża córki
  5. Dopiero wiele lat po śmierci żona Olbrychskiego ujawniła kompromitujący sekret Osieckiej. W głowie się nie mieści
  6. 40-latka złamała obostrzenia podczas robienia zakupów. Policja ją obezwładniła

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News