Dotarliśmy do starych zdjęć Marty Kaczyńskiej. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądała

Dotarliśmy do starych zdjęć Marty Kaczyńskiej. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądała Źródło: .

Jak Marta Kaczyńska wyglądała kilkanaście lat temu? Niewielu o tym wiedziało. Tymczasem my dotarliśmy do jej starych zdjęć, które robią wrażenie, niewiarygodne.

Marta Kaczyńska nie pozuje do zdjęć, raczej unika fotoreporterów i sporadycznie udziela wywiadów, choć od jakiegoś czasu zdaje się zupełnie izolować od mediów. Na palcach jednej ręki można zliczyć nagrania z jej udziałem czy fotografie, zwłaszcza te nowsze, chociażby sprzed kilku tygodni. Nam udało się dotrzeć do zdjęć sprzed kilku, a nawet kilkunastu dobrych lat. Jak wówczas wyglądała córka zmarłej pary prezydenckiej?

Oto jak Marta Kaczyńska wyglądała kiedyś 

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego, choć nigdy nie była szczególną fanką życia medialnego i raczej zdawkowo występowała przed kamerami czy udzielała wywiadów, od jakiegoś czasu zupełnie odsunęła się w cień. Opinia publiczna wciąż spekuluje, co mogło przyczynić się do nagłego zniknięcia prawniczki. Niektórzy twierdzą, że Marta Kaczyńska postanowiła w pełni poświęcić się macierzyństwu tym bardziej, że jest mamą nastolatki, która właśnie wkroczyła w okres buntu, a jeszcze inni uważają, że zdecydowała na dobre porzucić polityczny i medialny świat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Trudno jest jednoznacznie wysnuć co rzeczywiście jest prawdą w szczególności, że Kaczyńska w żaden sposób nie daje oznak, która teza mogłaby być prawdziwą. Domysłów z każdym dniem pojawia się coraz więcej, a córką zmarłej pary prezydenckiej interesuje się coraz szersze grono. Wielu docieka najgłębiej skrywanych faktów z jej życia, dopytując zarówno o dzieci, jak i mężów czy karierę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"

2. IMGW pilnie ostrzega przed dzisiejszym atakiem zimy. Wydano alerty drugiego stopnia na kilku województw

Nam tymczasem udało się dotrzeć do jej starych zdjęć. Aż trudno w to uwierzyć, że Marta Kaczyńska niemal wcale się nie zmieniła. Wciąż decyduje się na to samo ułożenie włosów, w jej oczach nadal widać powagę, mimo iż na twarzy czasem pojawia się uśmiech, a nawet, mimo upływu lat na jej twarzy wcale nie pojawiło się zbyt wiele zmarszczek. Niesamowite, że Kaczyńskiej udaje się wyglądać tak samo, jak kilkanaście lat wstecz. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przepis na nieziemski dwuskładnikowy tort obiega internet. Robi się w 30 minut, nie trzeba umieć piec
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Mama zajrzała w nocy do płaczącego dziecka. Nagle pobladła
  4. Agnieszka Chylińska nie mogła ukryć łez. Wyznała prawdę o chorobie dziecka
  5. Doda zapomniała majtek na Telekamerach 2020? Zdjęcie mówi samo za siebie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News