Marta Kaczyńska z mężem i wszystkimi dziećmi sfotografowana na Wawelu. Niecodzienny widok

Marta Kaczyńska z mężem i wszystkimi dziećmi sfotografowana na Wawelu. Niecodzienny widok Źródło: .

Marta Kaczyńska z okazji Święta Zmarłych wybrała się wraz z nowym mężem i wszystkimi dziećmi na Wawel, aby uczcić pamięć swoich rodziców, którzy tragicznie zmarli w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku. W wyprawie towarzyszył rodzinie też obecny prezydent, Andrzej Duda.

Marta Kaczyńska wraz z milionami innych Polaków postanowiła oddać hołd swoim zmarłym. Z całą rodziną udała się na Wawel, gdzie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów spoczywają jej rodzice - Lech i Maria Kaczyńscy. To niecodzienny widok - po wielu zawirowaniach miłosnych niektórzy nie spodziewali się, że kiedykolwiek zobaczą młodsze pokolenie rodziny Kaczyńskich w komplecie.

Marta Kaczyńska najmłodsze dziecko zabrała w wózku

Ci, którzy pierwszego listopada spacerowali po Krakowie w okolicach Wawelu, mogli natrafić na niecodzienny widok. Marta Kaczyńska, znana z tego, że murem stoi za politycznymi decyzjami swojego wujka Jarosława oraz z dość bogatego życia uczuciowego, pokazała się z rodziną w pełnym składzie - trójką dzieci oraz mężem, Piotrem Zielińskim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta Kaczyńska ma za sobą aż dwa nieudane małżeństwa - pierwsze z Piotrem Smutniewskim, drugie z Marcinem Dubienieckim. W 2018 roku, będąc już w zaawansowanej ciąży, wyszła za mąż za swojego obecnego partnera, Piotra Zielińskiego. Jak widać, mężczyzna robi wszystko, co może, aby spełnić się w roli głowy rodziny. Na fotografiach widać, jak pcha wózek z najmłodszym dzieckiem. Zarówno małżonkowie jak i dzieci odziani są od stóp do głów na czarno - to z pewnością wyraz szacunku dla zmarłych, których postanowili odwiedzić w tym ważnym dniu.

Rodzinie Marty Kaczyńskiej w drodze na Wawel towarzyszył obecny prezydent

Andrzej Duda również postanowił złożyć wizytę Lechowi i Marii Kaczyńskim. Towarzyszył Marcie Kaczyńskiej i jej rodzinie w drodze na Wawel. Jest to wyraźny sygnał, że córka Lecha Kaczyńskiego pozostaje w bliskich relacjach z najważniejszymi politykami w państwie, oraz że dla Andrzeja Dudy dziedzictwo Lecha Kaczyńskiego wciąż jest bardzo żywe.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. 21 lat młodszą dziewczynę trzyma na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

Ze względu na to, jak poważnie podchodzi do prywatności swojej i swojej rodziny Marta Kaczyńska nie wiadomo, kiedy następnym razem będzie okazja, aby zobaczyć całą rodzinę w komplecie. Córka zmarłego prezydenta bardzo stara się, aby mimo szumu panującego wokół rodziny, jej dzieci miały w miarę normalny okres dorastania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą ZABRAĆ ci miejsce pochówku bliskiej osoby. Aby temu zapobiec, musisz pamiętać o jednym
  2. Na weselu sześciu policjantów otoczyło nagle pana młodego. Goście nie mogli uwierzyć w to, co się stało później
  3. Mamy zdjęcia grobu Kory w Święto Zmarłych. Widok zapiera dech
  4. Odwiedziliśmy dzisiaj grób Zbigniewa Wodeckiego. Widok, którego nie da się zapomnieć
  5. Byliśmy dzisiaj na grobie Pawła Adamowicza. Widok jest po prostu smutny, mamy zdjęcia

źródło: pudelek

Następny artykuł