Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie Źródło: Facebook/Szukamy i Ratujemy - Ostrów Wielkopolski

Marta kilka dni temu została uznana za zaginioną i przez parę dni służby mundurowe oraz wolontariusze intensywnie jej poszukiwali. Jak podaje policja, akcja została właśnie zakończona. Dziewczynę odnaleziono martwą.

Marta mieszkająca w Lesznie parę dni temu wyszła z domu i już nigdy nie wróciła. Mąż myślał, że wybrała się po zakupy, jednak nie wzięła ze sobą żadnych rzeczy. Zaalarmowana rodzina od razu zgłosiła zaginięcie. Cały czas mieli nadzieję, że odnajdą dziewczyną całą i zdrową. 

Marta wyszła rano z domu i już nigdy nie wróciła

28-letnia Marta 4 czerwca o 7.00 rano wyszła z domu i już nigdy nie wróciła. Nie wzięła ze sobą telefonu i torebki, nie powiedziała najbliższym dokąd się wybiera. Na początku jej rodzina myślała, że wyszła załatwić drobne sprawunki, ale gdy nie wracała przez kolejne godziny, mocno się zaniepokoili. Zostało zgłoszone zaginięcie. 

Do akcji zaangażowało się ponad 100 strażaków i policjantów, a także kilku wolontariuszy. Użyto nawet psów tropiących, ale te zgubiły ślad przy pobliskich ogródkach działkowych. Na parę dni utracono nadzieję, że Marta kiedykolwiek się odnajdzie.

11 czerwca postanowiono o zmianie terenów, na których szukano kobieto. Przeniesiono się do dwóch dzielnic Leszna- Grzybowa i Gronowa. Ciało zostało niemal natychmiast odnalezione. 

Odnaleziono ciało dziewczyny, ale nie wiadomo, co było przyczyną śmierci

Po zmianie terenów poszukiwań bardzo szybko udało się odnaleźć ciało Marty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nasi ratownicy znaleźli ciało poszukiwanej kobiety bardzo szybko od rozpoczęcia poszukiwań. Niecały kwadrans od momentu wyznaczenia grup poszukujących jedna z nich natrafiła na zwłoki leżące wśród zboża - powiedział Jacek Matecki, prezes Stowarzyszenie Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego. 

Ciało kobiety znajdowało się w pobliskim zbożu i od razu zostało poddane wstępnym oględzinom. Następnie przekazano je do sekcji. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nic nie wskazuje na morderstwo czy udział osób trzecich, jednak oficjalną wersję poznamy dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Rodzina zmarłej jest przekonana, że za tą tajemniczą śmiercią musi stać jakaś osoba postronna. Nie wierzą w chorobę czy samobójstwo Marty. Dziewczyna niespełna rok temu została matką i była bardzo szczęśliwa.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najpilniej strzeżony sekret w całej Polsce. O Kindze Dudzie będą mówić WSZYSCY! Nie uwierzycie, co zrobiła
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Oliwia Bieniuk chora? W mediach o tym nie usłyszycie
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

źródło: Kryminalna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News