Mariusz Pudzianowski
Fot. Wikimedia Commons
Wiadomości Pikio - 14 Października 2018

Pudzianowski zdruzgotał fanów wiadomością. Czy to już koniec?

Mariusz Pudzianowski jest strongmanem, który ośmiokrotnie zdobywał w tej dziedzinie mistrzostwo Polski, a sześciokrotnie mistrzostwo Europy. Poza tym jest również rugbystą i zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Sportowiec zapewniał, że chce walczyć częściej niż dwa razy do roku. Niestety, jak się okazuje, nie będzie mu to dane.

Mariusz Pudzianowski nie ma dobrych wiadomości dla swoich ukochanych fanów. Jego nazwisko nie pojawiło się na liście zawodników jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych. Czy jest jeszcze szansa, że to się zmieni? A może to oznacza to, że koniec jest już blisko?

Mariusz Pudzianowski nie wystąpi na KSW 46

Ostatnia w tym roku gala KSW odbędzie się 1 grudnia w Gliwicach. Chociaż początkowo zapowiadane było, że wystąpi na niej Mariusz Pudzianowski, to tak się nie stanie. Poznaliśmy już nazwiska 6 osób, które staną tego dnia do walki na ringu. Nazwisko Mariusza się tam nie pojawia i niestety, już się nie pojawi. Artur Mazur, dziennikarz Sportowych Faktów WP, zamieścił w związku z tym wpis na swoim koncie na Twitterze: - Jestem po krótkiej rozmowie z Mariuszem Pudzianowskim. Na MMA się nie pogniewał, cały czas trenuje "dla własnej przyjemności", ale na grudniowej gali KSW w Gliwicach nie zawalczy. Powiedział, że do klatki wróci najprawdopodobniej wiosną. Inna federacja niż KSW nie wchodzi w grę - napisał mężczyzna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Doda w kościeleIch życie całkiem się zmieniło! Gwiazdy, które się nawróciłyCzytaj dalej

Czy zobaczymy jeszcze Pudziana w akcji?

Co się stało? Dokładna przyczyna rezygnacji z walki nie jest znana. Najprawdopodobniej chodzi o słabą formę strongmana, jednak nie jest to potwierdzona informacja. Komentujący nie kryją jednak swojego niezadowolenia z obecnego stanu rzeczy. Oby trenowanie dla przyjemności nie wyparło już całkiem startowania w zawodach.   Pozostaje mieć nadzieję, że Mariusz Pudzianowski tym razem dotrzyma słowa i będziemy mogli go zobaczyć znowu na ringu już na wiosnę. Swoją ostatnią walkę strongman odbył w czerwcu tego roku, podczas KSW 44 na ERGO ARENIE. Stanął wówczas do walki z  Karolem Bedorfem i przegrał. [category-link]ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koń upadł w centrum Krakowa, od razu wrócił do pracy. Oburzająca opinia władz miasta
  2. Makijaż pod okulary dla dalekowidza. Jak wyglądać spektakularnie?
  3. Dżentelmena roku już znamy. Ziemkiewicz życzy nauczycielkom „najlepszego” i wrzuca zdjęcie z porno
  4. Najburzliwsze rozstanie w historii TVP! Gwiazda zostawiła kochanka z potężnym kredytem
  5. Kurdej-Szatan nie jest jedyna. Tragiczna epidemia wśród gwiazd prowadzi do myśli samobójczych
szewinska_z_synemPolskie gwiazdy sportu, których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News