Mariusz Pudzianowski poprosił o pomoc specjalistów. Jest źle

Mariusz Pudzianowski poprosił o pomoc specjalistów. Jest źle

Mariusz Pudzianowski jest jednym z najwybitniejszych polskich sportowców. Jednak nawet taka osoba jak on potrzebuje czasem pomocy specjalistów. Teraz dowiedzieliśmy się, jak bardzo jest źle z Pudzianem.

Mariusz Pudzianowski kilkukrotnie zdobył tytuł najsilniejszego człowieka na świecie. W zawodach Strong Man odniósł gigantyczny sukces, jednak w pewnym momencie zdecydował się na diametralną zmianę dyscypliny. Dla fanów Pudziana było ogromnym szokiem, gdy sportowiec ogłosił, że zaczyna karierę w MMA. Wiele osób nie dawało mu zbyt dużych szans na sukces, jednak okazało się, że Pudzian potrafi nie tylko dźwigać ciężary, a również daje sobie radę w oktagonie. Ma na swoim koncie kilka spektakularnych zwycięstw i wszystko wskazuje, że jego wyniki będą coraz lepsze. Jednak wszystko ma swoją cenę. Pudzian podczas treningów schudł ponad 30 kilogramów, przez co nabawił się niemałych kompleksów.

Mariusz Pudzianowski poprosił specjalistów o pomoc

Pudzian jest jednym z uczestników najnowszego programu stacji TLC, w którym polskie gwiazdy będą poddawane spektakularnym metamorfozom. Pudzianowski będzie musiał uporać się z problemem nadmiaru luźnej skóry, która pozostała jeszcze z czasów przed treningami do walk. Wiele gwiazd ukrywa swoje kompleksy, a na czerwonym dywanie chwalą się tym, jak bardzo są zadowolone ze swojego ciała. Jednak każdy z nas wie, że wszędzie znajdzie się jakiś defekt, którego osoba trzecia nawet nie zauważy, jednak my widzimy go bardzo wyraźnie. W takim wypadku wiele osób decyduje się na ingerencję chirurga plastycznego. Jednak mało która gwiazda przyznaje się do tego publicznie. Pudzian sam z siebie będzie brał udział w programie, w którym zobaczymy, jak zmaga się ze swoimi kompleksami. To tylko pokazuje, w jak złej sytuacji musi się znajdować, ponieważ do rozwiązania swoich problemów potrzebna jest pomoc prawdziwych fachowców. Dodatkowo Pudzianowski będzie również pracował nad swoją kondycją, która nie jest w najlepszym stanie.  1. Życie Hanny Lis legło w gruzach. Smutne
  2. Wstrząsające słowa córki Millera Juniora. Dostaje pogróżki
  3. Ujawniono, ile zarabia Krzysztof Jackowski. Polakom odebrało mowę
źródło: wp.pl Następny artykuł