Pudzianowski szczerze o piciu alkoholu. "Nie jestem abstynentem"

Pudzianowski szczerze o piciu alkoholu. "Nie jestem abstynentem" Źródło: fot.youtube.com/mariusz.pudzianowski

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w sprawie alkoholu. Były mistrz świata strongmenów postanowił opowiedzieć o swoim stosunku do trunków. To, co powiedział, zszokuje fanów sportu. Jak się okazuje, sportowiec jest daleki od abstynencji.

Mariusz Pudzianowski to bez wątpienia jedna z ikon polskiego sportu. Mężczyzna przez lata reprezentował Polskę z powodzeniem na zawodach strongmenów, jak też walczył w formule walk MMA, stając się prawdziwą ikoną federacji. Jak się okazuje popularny sportowiec i celebryta posiada wielką tajemnicę dotyczącą spożycia alkoholu. Fani będą zszokowani odważnym wyznaniem sportowca.

Czy Mariusz Pudzianowski pije alkohol?

Mimo że alkohol znajduje się na liście produktów zakazanych dla sportowców, to Mariusz Pudzianowski zdaje się być miłośnikiem piwa, które lubi wypić raz na tydzień. Jak sam przyznaje, nie unika także imprez rodzinnych, na których nie brakuje trunków. - Nie lubię alkoholu. Piwo czasami na koniec tygodnia, kiedy w sobotę skończę trening już. Wypiję dwa, trzy piwa na rozluźnienie. Nie jestem abstynentem. Nie piję wynalazków, lubię słodkie alkohole. Czasami jak impreza w domu jest, siadamy z ojcem, 3/4 bierzemy, wypijemy we dwóch, albo trzech [...] Nie lubię upić się, nigdy mi się to jeszcze nie zdarzyło - powiedział w wywiadzie sportowiec. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Pudzian o innych używkach

Jak się okazuje, Mariusz Pudzianowski ma także doświadczenia z innymi używkami. Jak sam przyznał, próbował w młodości marihuany, jak też papierosów. Za żadną z tych rzeczy jednak nie przepada. - Oczywiście, że próbowałem "maryśkę". Po to człowiek to stworzył, żeby tego spróbować. Zdarzyło mi się parę razy zapalić. Nie lubię tego, jakoś tak dziwnie potem człowiek zakręcony - powiedział 42-latek. Jak sam sportowiec mówi, powinno się informować młodzież o konsekwencjach używania używek, aby nieświadomi niczego młodzi ludzie nie wpadli w uzależnienia związane z nadużywaniem szkodliwych substancji. - Tych młodych dzieciaków powinno się pilnować, dlatego, że oni nie mają jeszcze wyrobionego charakteru, własnego zdania. Są podatni na różne nowinki, hasła "jak to smakuje", czy "a może spróbujesz". Gorzej jak młody człowiek potem popłynie. Jak się słyszy o dopalaczach, to to po prostu przeraża. Rodzice bardziej powinni sprawdzać swoje dzieci - zaapelował sportowiec.
ZOBACZ TAKŻE
  1. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  2. Fani NIE MOGĄ UWIERZYĆ. Ujawniono tożsamość matki Barbary Kurdej-Szatan!
  3. Co się dzieje z Markowskim? Żyje jak XVI-wieczny chłop
  4. Dorota Szelągowska da niezapomniane show. Remont kuchni Gesslera żywo zaciekawił fanów
  5. Gwiazda TVP kieruje się dietą pochodzącą z Biblii. Wygląda niesamowicie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło : Onet   Następny artykuł