Ostre słowa Pudzianowskiego o gejach. "Powiem brutalnie: wy*ierdalać!"

Ostre słowa Pudzianowskiego o gejach. "Powiem brutalnie: wy*ierdalać!" Źródło: YouTube - Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski wciąż należy do grona najpopularniejszych polskich sportowców. Wielu osobom imponują również jego skrajne poglądy na pewne sprawy. Gwiazdor MMA odniósł się do jednego z najważniejszych tematów społecznych ostatnich tygodni.

Mariusz Pudzianowski postanowił zabrać głos w sprawie, która wyjątkowo rozgrzewa społeczeństwo w ostatnich dniach. Zawodnik MMA wypowiedział się na temat par homoseksualnych. Wiele osób nie ukrywa oburzenia po jego słowach. Opinia gwiazdora polskiego sportu jest bardzo kontrowersyjna, jednak z pewnością doczeka się wielu głosów poparcia. 

Sportowiec postanowił wyrazić swój sprzeciw wobec propagandy prowadzonej przez niektórych polityków opozycji. Mariusz Pudzianowski opowiedział się przeciwko promowaniu LGBT wśród społeczeństwa, a zwłaszcza najmłodszych osób. Już wcześniej nie ukrywał on, że nie zgadza się na edukację seksualną dzieci, a jego najnowsza wypowiedź potwierdza, że gwiazdor sportów walki nie ma zamiaru iść na jakiekolwiek ustępstwa w tej sprawie.

Mariusz Pudzianowski o gejach

Wczoraj mieliśmy okazję oglądać kolejny występ Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW. Mężczyzna uznawany kiedyś za najsilniejszego człowieka na świecie przegrał rywalizację z Szymonem Kołeckim, choć wydawałoby się, że to własnie ikona polskiego MMA jest faworytem do zwycięstwa w jednej z najważniejszych walk wczorajszego wieczoru w łódzkiej Atlas Arenie.

Mariusz Pudzianowski nie ma jeszcze zamiaru kończyć sportowej kariery, wciąż jest jednak o nim głośno. Dzieje się tak nie tylko za sprawą jego wyników w oktagonie, ale również przez jego wypowiedzi. Znany sportowiec nie kryje się ze swoimi skrajnymi poglądami i postanowił wygłosić je po raz kolejny.

- Nie mam problemu z tym, żeby z osobami homoseksualnymi porozmawiać czy podać rękę. To normalni ludzie, możemy się napić kawy, nie przeszkadza mi to. Ale nie lubię i nie toleruję obnoszenia się z tym. Jeśli obok mnie dwóch panów będzie się obściskiwało to powiem brutalnie: wy*ierdalać - mówi Mariusz Pudzianowski w rozmowie z "Super Expressem".

Mariusz Pudzianowski ostro o parach LGBT

Wygląda więc na to, że sportowiec jest wrogo nastawiony wobec tolerancji par homoseksualnych. Mężczyzna nie ukrywa, że nie odrzuca go sama odmienna orientacja, ale nadmierne obnoszenie się z nią. Sam twierdzi zresztą, że najczęściej wywołuje to u niego jedynie wielkie nerwy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Widzę, jak niektóre telewizji zapraszają dwóch panów, którzy trzymają się za rączkę. Przepraszam, ale żyjemy w Polsce i nie próbujmy ściągać tu Zachodu. Polska ma swoją kulturę i tradycję i żyjemy w takim środowisko, w jakim się wychowaliśmy. Jedźcie do Francji!  Tam możecie się całować i bzykać na ławkach czy ulicach. Tam róbcie sobie co chcecie. Ale w moim otoczeniu takiego zachowania nie akceptuję - mówi Mariusz Pudzianowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. Co na to Magda Gessler? Początkująca kuchmistrzyni Żyła powiedziała, co o niej myśli
  4. Szok w DDTVN. "Kobieca pochwa jest siedliskiem demonów"
  5. Internauci: Taniec z gwiazdami jest ustawiony, oto dowody
  6. Szostak schudła na tej diecie. Każdy może sobie na nią pozwolić i działa natychmiastowo

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News