Mariusz Pudzianowski ma wiele wspólnego z Zenkiem Martyniukiem
screen/youtube
Weronika Wasiak - 29 Stycznia 2020

Ujawniono, co łączy Martyniuka z Pudzianem. Nieprawdopodobne

Mariusz Pudzianowski i Zenek Martyniuk mają ze sobą wiele wspólnego. Choć naprawdę trudno w to uwierzyć, najnowsze doniesienia mediów nie pozostawiają już żadnych złudzeń.

Mariusz Pudzianowski to utytułowany strongman, jeden z popularniejszych zawodników sztuk mieszanych w Polsce, co zatem może łączyć go z niekwestionowanym królem muzyki disco polo? Zapewne niewielu spodziewało się, że ta dwójka rzeczywiście może mieć ze sobą coś wspólnego. Niebywałe informacje obiegły sieć.

Martyniuk i Mariusz Pudzianowski mają ze sobą więcej wspólnego niż może się wydawać

By dostrzec między tą dwójką pierwsze cechy wspólne, wcale nie trzeba szukać daleko. Jeden podbił świat sztuk walki, a drugi świat muzyki tanecznej, co więcej, obaj to legendy, które od lat cieszą się rzeszą wiernych fanów. O ile Mariusz Pudzianowski wciąż stara się pozostawać na ścieżce sportowej, o tyle Zenek Martyniuk śmiało poszerza wachlarz swoich działalności, a zasługi zdobywa na naprawdę wielu płaszczyznach.

Psy i niedźwiedzie mogą być podobneNa obrazku wśród niedźwiedzi schował się pies. 90% osób od razu się poddaje, dasz radę go znaleźć?Czytaj dalej

Rekordowa sprzedaż płyt to jedynie przedsmak, bowiem muzyk może pochwalić się również własnym napojem, biografią w postaci książki, a od 14 lutego nawet swoim własnym filmem zatytułowanym "Zenek". To jednak jeszcze nie koniec. Już niebawem Zenek pójdzie w ślady Pudziana i stworzy coś, co szczególnie może spodobać się jego młodszym fanom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Disco poloSą zdjęcia, Marcin Miller z Boys już dłużej nie może ukrywać prawdy. Wielu fanom opadły szczękiCzytaj dalej

Lider "Akcentu" zdecydował się na wypuszczenie własnej gry. Przypomnijmy, że Mariusz Pudzianowski, jako pierwsza osobowość związana z show-biznesem w Polsce, stała się bohaterem gry o nazwie "Pudzianator". Ponadto, firma, która wypuści grę Martyniuka, jest z tą samą, z którą niegdyś współpracował strongman.

Dzisiaj grzeje:

1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta

2. Świat polskiego filmu w żałobie. Nie żyje wybitna artystka, ogromna strata

Jak wiadomo, premiera gry Zenka ma nastąpić już w lutym, w czasie wielkich targów międzynarodowych w Londynie, gdzie gwiazdor pojawi się osobiście, by rozdawać autografy i pozować do zdjęć z fanami. Dotychczas nie są jednak znane szczegóły gry o naszym królu disco polo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: już jutro do Polski dotrą primery koronawirusa
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Życie malutkiego wcześniaka zawisło na włosku. Lekarz włożył go do plastikowej reklamówki, powód poraża
  4. Co się z nim stało? Boczek z Kiepskich drastycznie się zmienił, nie przypomina samego siebie
  5. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Tragiczne zdjęcia Królowej życia w sieci, ogromne cierpienie

NowotwórŚmiertelna diagnoza spadła jak grom z nieba, uwielbiany aktor Polek i Polaków ciężko chory. Nie jest jedyny, który walczyCzytaj dalej

Źródło: alaluna

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News