Mariusz Pudzianowski afera
instagram pudzianofficial
Aneta Wasilewska - 12 Marca 2020

Mariusz Pudzianowski rozwścieczył fanów. Burza po słowach byłego strongmana

Mariusz Pudzianowski jest byłym sportowcem, który w Polsce po dziś dzień cieszy się ogromną popularnością. Niestety jego ostatnia działalność w mediach społecznościowych sprawiła, że internauci się bardzo zdenerwowali. W sieci trwa burza po słowach byłego strongmana.

Mariusz Pudzianowski wywołał w sieci prawdziwą burzę. Chyba nikt się nie spodziewał, że słowa sportsmena aż tak rozwścieczą internautów.

Mariusz Pudzianowski zgodził się na nietypową reklamę

W związku z nieustającym zagrożeniem odnoście zarażenia się koronawirus, znaleźli się reklamodawcy, którzy próbują sprzedać swoje produkty, tym którzy zaczęli się martwić o swoje zdrowie. Mariusz Pudzianowski zgodził się wziąć udział w reklamie, którą opublikował w swoich mediach społecznościowych.

W Polsce zostanie ogłoszony stan zagrożenia epidemicznego. Wiemy kiedy i co oznaczaW Polsce zostanie ogłoszony stan zagrożenia epidemicznego. Wiemy kiedy i co oznaczaCzytaj dalej

- Pomyślne leczenie witaminą C pacjentów z koronawirusem. Ja to biorę rano i wieczor 2000mg dwa shoty POLECAM!!! Można je kupić w każdej aptece w Polsce. Zespół medyczny ze szpitala Uniwersytetu Xi’an Jiaotong w Chinach poinformował o udanym leczeniu witaminą C pacjentów z koronawirusem - rozpoczął swój wpis Mariusz Pudzianowski.

W pozostałej treści tekstu można dowiedzieć się, jak istotna jest witamina C i jaki ma związek z koronawirusem. Słowa oraz reklama, które pojawiły się na portalach społecznościowych, zdecydowanie nie przypadała do gustu internautom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TrumnaPodczas pogrzebu z trumny zaczął wydobywać się głos. Żałobnicy byli porażeni, zareagowali błyskawicznieCzytaj dalej

Burza w sieci. Internauci zastanawiają się, czy Mariusz Pudzianowski skończył medycynę

Zarówno na Instagramie, jaki i na stronie na Facebooku, Mariusz Pudzianowski udostępnił te same słowa. Internauci nie potrafią zrozumieć, jak były sportsmen mógł zgodzić się na taką współpracę. Pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci zaznaczają, że Mariusz Pudzianowski nie jest lekarzem, który wiedziałby cokolwiek na temat witaminy C.

- Weź przestań, Pudzian, co to za wywody lekarskie jak nie jesteś nikim z doświadczeniem medycznym, ja rozumiem że sponsorzy itd., ale są granice takiego etycznego podejścia do reklamy - napisał internauta.

- Czyli jednak profil Pudziana jest prowadzony przez 10-latka - zaznacza inny.

Dzisiaj grzeje:

1. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, znany muzyk zmarł w wyniku zarażenia koronawirusem
2. Barbara Kurdej-Szatan jest załamana przez koronawirusa: „Niedługo artyści nie będą mieli za co żyć”

- Jak Panu nie wstyd pisać takie antynaukowe brednie i oszukiwać ludzi w czasach epidemii. Witamina C NIE LECZY koronawirusa. Post i konto zostało zgłoszone - czytamy w jeszcze innym komentarzu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pomyślne leczenie witaminą C pacjentów z koronawirusem Ja to biorę rano i wieczor 2000mg dwa shoty POLECAM!!! Można je kupic w każdej aptece w Polsce. Zespół medyczny ze szpitala Uniwersytetu Xi’an Jiaotong w Chinach poinformował o udanym leczeniu witaminą C pacjentów z koronawirusem. W komunikacie prasowym opublikowanym na stronie internetowej szpitala zespół opisuje, w jaki sposób pacjenci cierpiący na ciężkie wirusowe zapalenie płuc (potencjalnie śmiertelne powikłanie nowego koronawirusa COVID-19), wyzdrowieli po leczeniu dużymi dawkami witaminy C. Zespół medyczny zaleca, aby u pacjentów w stanie krytycznym oraz u noworodków z ciężkim zapaleniem płuc, jak najszybciej po przyjęciu do szpitala, rozpoczęte zostało leczenie witaminą C. Co istotne, informacja prasowa potwierdza, że ​​wczesne zastosowanie witaminy C może mieć silne działanie przeciwutleniające, zmniejszać reakcje zapalne i poprawiać funkcję śródbłonka. Opisuje także, że zastosowana dawka witaminy C ma wiele wspólnego z efektem leczenia. Zespół medyczny twierdzi, że ich wcześniejsze doświadczenia pokazują, że wysokie dawki witaminy C mogą nie tylko podnieść ochronę organizmu przed wirusami, ale co ważniejsze, mogą zapobiegać i leczyć ostre uszkodzenie płuc i ostrą niewydolność oddechową. Shanghai Medical Association (SMA) w Chinach opublikowało konsensus w sprawie kompleksowego leczenia koronawirusa. W oparciu o badania kliniczne u ponad 300 pacjentów i opracowane przez 30 ekspertów w leczeniu nowego zapalenia płuc wywołanego koronawirusem, zaleca się stosowanie wysokiej dawki witaminy C. Zalecana dawka witaminy C wynosi od 50 do 100 mg na kilogram masy ciała na dzień. W przypadku ciężkich i krytycznie chorych pacjentów zaleca się wlewy dożylne do 200 mg na kilogram masy ciała na dobę. Shanghai Medical Association (SMA) ponadto poinformował, że wyniki badań spotkały się szerokim zainteresowaniem, także w telewizji w Szanghaju. Terapie witaminą C Informując o tych zmianach, niektóre strony internetowe poświęcone zdrowiu naturalnemu zdecydowały się zignorować fakt, że komunikat prasowy szpitala uniwersyteckiego Xi’an Jiaotong omawia potencjalne skutki uboczne leczenia witamin

Post udostępniony przez Mariusz Pudzianowski (@pudzianofficial)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirusem można zarazić się od zwierząt domowych? Odpowiedzi udziela WHO
  2. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji
  3. Antek Królikowski wspiera rodzinę po śmierci taty. Dla najbliższych podjął bardzo ważną decyzję, ojciec byłby dumny
  4. Mały chłopiec umarł we śnie. Tata postawił mu nagrobek, który wyciska z ludzi ostatnie łzy
  5. Kilkadziesiąt osób jest rannych, póki co jedna osoba nie żyje. Tragedia w metrze
  6. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

Ślub z lalkąRodzice odchodzą od zmysłów, syn bierze ślub z plastikową lalką. Zdjęcia pary młodej odbierają mowęCzytaj dalej

źródło: instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News