Zdjęcia Pudzianowskiego ze szpitala w sieci. Konieczna była skomplikowana operacja

Zdjęcia Pudzianowskiego ze szpitala w sieci. Konieczna była skomplikowana operacja Źródło: instagram/pudzianofficial/

Mariusz Pudzianowski po ostatniej gali KSW nabawił się poważnej kontuzji. Okazuje się, że najsilniejszy mężczyzna na świecie, teraz będzie musiał przebywać w szpitalu. Konieczna była skomplikowana operacja.

Mariusz Pudzianowski zmartwił swoich fanów. Jego ostatnia wizyta w oktagonie nie zakończyła się najlepiej. "Pudzian" musiał przejść poważną operację. Na swoim Instagramie opisał, co go spotkało.  

Mistrz świata i idol wielu Polaków 

Mariusz Pudzianowski jest ikoną mieszanych sztuk walki. Ma rzeszę fanów nie tylko wśród miłośników MMA. Znany jest ze swojej zawziętości i determinacji. Wydawać by się mogło, że oktagon to jego drugi dom. Wiele odbytych walk, wiele sukcesów, ale i porażek, z których zawsze wychodził z pokorą. 

W ostatnim czasie zawodnik zagościł na gali KSW 47. W klatce zmierzył się z Szymonem Kołeckim. Niestety tym razem nie wyszło to tak, jakby tego oczekiwał.  

Mariusz Pudzianowski trafił do szpitala 

"Pudzian" niestety przegrał walkę z Kołeckim. Oktagon opuszczał nie tylko z niezadowoleniem z powodu niepowodzenia, ale i z ogromnym bólem. Strongman doznał poważnej kontuzji i trafił do szpitala. Niedługo po gali udzielił wywiadu, w którym opowiedział więcej szczegółów na temat tego, co go spotkało.  

- Dwugłowy uda się urwał. Czuję. Skurcz od razu w nogę złapał. Wiem, co to znaczy. W pewnym momencie już nic się nie działo, tylko mówię: dosyć, dosyć, bo już noga sztywna się zrobiła. Żadnego obijania nie było - wyznaje. 

Brzmi to bardzo poważnie. Wymagana była natychmiastowa operacja, która musiała zostać przeprowadzona jak najszybciej. Niedługo po jej zakończeniu "Pudzian", gdy tylko doszedł do siebie, dodał zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, informując obserwatorów jak się czuje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Operacja i nagroda na pocieszenie 

W opisie zamieszczonym do zdjęcia Mariusz Pudzianowski oznajmił, że operacja przebiegła pomyślnie, a on czuje się dobrze. Na całkowity powrót do zdrowia, strongman będzie jednak musiał trochę poczekać, ponieważ zajmie on aż 4 miesiące. Mimo to zawodnik MMA nie może się smucić. Otrzymał niesamowitą nagrodę pocieszenia - swoją ulubioną czekoladę truskawkową.  

- Serwis zrobiony a w nagrodę ulubioną czekoladkę dostałem za to, że byłem dzielny i nie płakałem hihihiii - pisze pod zdjęciem "Pudzian". 

 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. Lubiana aktorka "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Przygotujcie chusteczki! Znana polska piosenkarka była ofiarą przemocy domowej. Partner miał ją katować
  3. Ślub zamienił się w koszmar przez księdza. Skandaliczna decyzja duchownego
  4. Wnuczek niewyobrażalnie skrzywdził babcię 127 razy. Ona o niczym nie wiedziała
  5. Doskonale, tak wystylizowane paznokcie przebijają nawet hybrydę! Są super dla słabych pazurków 

 

Źródło: SPORT.SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News