To już kolejny atak na lokal związany z partią rządzącą. Tym razem ofiarą padł minister Mariusz Kamiński, koordynator ds. służb specjalnych. Lokal, w którym ma on swoje biuro poselskie, został zaatakowany przez wandali. Policja już ma wizerunek napastników.

W ciągu ostatnich tygodni doszło już do kilku aktów wandalizmu skierowanych właśnie na lokale związane z ugrupowaniem rządzącym. W niedzielę doszło ko kolejnego ataku. Tym razem wandale wymalowali sprejem okna siedziby Biura Zarządu Okręgowego PiS w Warszawie. Na szybach napisano „PZPR+.

W tym budynku swoje biura poselskie mieli dwaj politycy PiS: Jarosław Krajewski i minister koordynator ds. służb specjalnych Mariusz Kamiński. Można przypuszczać, że atak w szczególny sposób wymierzony był właśnie w tego ostatniego.

Kamiński należy do najbardziej kontrowersyjnych polityków obozu rządzącego. Został skazany przez sąd za nadużycia jako szef CBA, jednak zanim wyrok się uprawomocnił, prezydent Andrzej Duda go ułaskawił.

Mariusz Kamiński ofiarą wandali

Jak poinformował rzecznik warszawskiego PiS-u Michał Szpądrowski, wizerunki napastników trafiły już do policji. Funkcjonariusze będą teraz poszukiwać sprawców ataku.

– Szczęśliwie tym razem sprawczyni, młoda kobieta w dresikach oraz jej starszy pomagier, nie założyli na głowę pończochy – napisał na Twitterze Szpądrowski.

Rzecznik okręgu nawiązał do innych aktów wandalizmu wymierzonych w PiS. Ten bowiem jest kolejnym atakiem w ciągu zaledwie kilku tygodni. W niektórych wcześniejszych przypadkach nie można ustalić sprawców, ponieważ się maskowali.

Ataki na siedziby PiS. Jest ich coraz więcej

Dokładnie ten sam obiekt został zaatakowany wcześniej. Wówczas na jego oknach i ścianach wymalowano napis „Se możecie wypier…”. Ponad tydzień temu ustalona już 48-latka napisała na biurze PiS w Wąbrzeźnie, podobnie jak tym razem w Warszawie, napis „PZPR”.

Wówczas na chodniku znalazł się także napis „Czas na sąd ostateczny”. Podobne napisy znalazły się także na biurach PiS w Golubiu-Dobrzyniu oraz posła PiS Jerzego Wilka w Elblągu. Wyraźnie widać, że akty wandalizmu odbywają się w jakiejś koordynacji. Nie wiadomo na razie, czy wszyscy sprawcy zostaną ustaleni oraz jaka ich spotka kara.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd PiS wydaje KROCIE na Fundusz Kościelny! Tłumaczenie zwala z nóg
  2. Zwolennicy PiS chcą rozszarpać męża Kory! Nie spodobało się im jego pożegnanie
  3. PiS poniżony przez Iron Maiden! Dowie się o tym cały świat
  4. Szczeniak wyrzucony do śmietnika. CUD! Został uratowany w ostatniej chwili
Mariusz Kamiński
fot. twitter.com/ZdzKrasnodebski
Mariusz Kamiński
fot. twitter.com/MichalSzpader
Kaczyński
Prezes PiS Jarosław Kaczyński. fot. facebook.com

Tak żyją córki najbogatszych Polaków [ZDJĘCIA]


Ku pamięci: Straciliśmy ich pod Smoleńskiem [ZDJĘCIA]

Zobacz również