Mariusz Błaszczak znalazł się właśnie w centrum ogromnego skandalu. Minister bardzo krytycznie odniósł się bowiem do Marszu Równości, narażając się na krytykę wielu środowisk. Odpowiedź pary homoseksualistów na słowa polityka, którą opublikowali na Facebooku, obiega właśnie wszystkie największe media.

Błaszczak wziął udział w programie „Rozmowy niedokończone” jako jego główny gość. Format jest realizowany przez Telewizję Trwam. W rozmowie z dziennikarzem minister stanowczo skrytykował poznański Marsz Równości, zaskakując nawet swoich zwolenników skrajnym tonem wypowiedzi.

Mariusz Błaszczak o Marszu Równości

– Teraz mieliśmy do czynienia z takim zdarzeniem, że odbyła się kolejna parada sodomitów, którzy próbują narzucić swoją interpretację praw i obowiązków obywatelskich na innych. Zresztą w Poznaniu ważne było to, że sami motorniczy tramwajów nie zgodzili się na to, żeby ich tramwaje były z flagami tęczowymi, czyli z flagami homoseksualistów – powiedział Błaszczak, któremu odpowiedziała więc właśnie para homoseksualistów, Jakub i Dawid.

Co homoseksualne małżeństwo sądzi o Błaszczaku?

– Od dziewięciu lat jesteśmy w stałym, monogamicznym związku, a od roku małżeństwem. (…) I nagle Pan, konstytucyjny minister naszego kraju, który pobiera pensję i nagrody z naszych podatków, obraża nas nazywając nas „SODOMITAMI”. Skoro jednak sięga Pan po biblijne sformułowanie, to pragniemy Panu przypomnieć, że według św. Bonifacego, „sodomią” określano także wszystkie pozamałżeńskie akty seksualne. Zatem zanim Pan zacznie obrażać innych, warto przyjrzeć się życiu własnych kolegów i koleżanek – rozpoczęli kontrowersyjny post mężczyźni.

Marta Kaczyńska – córka Lecha Kaczyńskiego; trzykrotnie mężata, w ustaleniu ojcostwa dziecka musiały pomóc badania DNA, po których okazało się, że jej pierwszy mąż nie jest ojcem ich córki. (za „SE.pl”); Poseł Mariusz A. Kamiński – porzucił żonę z długami i małymi dziećmi (za „FAKT”); Poseł Stanisław Pięta – gorliwy katolik, który wdał się w romans z kochanką poznaną na miesięcznicy (za „FAKT”); (…) Poseł Łukasz Zbonikowski – oskarżony o użycie siły wobec żony, bronił go Jacek Sasin mówiąc: „Romanse się zdarzają” (za „FAKT” i „Radio Zet”) – wyliczali Jakub oraz Dawid, nazywając także posłankę Pawłowicz „Pierwszą Sodomitką Sejmu RP” z powodu jej „obżarstwa”.

– Zatem dopóki życie Pana otoczenia przypomina stajnie Augiasza, lepiej jest po prostu zamilknąć. Tym bardziej, że biorąc pod uwagę Wasze nienasycone i wyuzdane żądze do ciągłego, publicznego i zbiorowego gwałtu Konstytucji, może okazać się, że wasze miesięcznice miały więcej wspólnego z marszem sodomitów niż nasze wolnościowe parady. Bo to, że wasza władza obróci się w pył jak Sodoma i Gomora, nie mamy wątpliwości.
Od człowieka honoru, po takich słowach, które Pan wypowiedział, oczekiwalibyśmy przeprosin. Ale to od człowieka honoru. Wobec Pana nie mamy żadnych oczekiwań – dodali także mężczyźni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Błaszczak do dymisji? Minister PiS uderza w Macierewicza!
  2. Zwolennicy opozycji są zrozpaczeni. Z Biedroniem dzieje się coś bardzo złego
  3. Ochroniarz prezydenta ujawnia przerażajace informacje. Chodzi o zamach na Kwaśniewskiego
  4. To oficjalne. Morawiecki wbił gwóźdź do trumny Dudy

Czy Mariusz Błaszczak jest dobrym ministrem?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

To dziś niezwykle rozpoznawalny polityk! Poznajesz go? Stare zdjęcia światowych przywódców


Jak bardzo praworządnym krajem jest Polska? Ranking ukazuje naszą pozycję...