B. Minister PILNIE przewieziony do szpitala! Krytyczny stan

B. Minister PILNIE przewieziony do szpitala! Krytyczny stan

Polskie media obiegła właśnie smutna wiadomość. Były minister został pilnie przewieziony do szpitala w krytycznym stanie. W placówce przebywa już drugi dzień. O stanie jego zdrowia poinformowała rodzina.

Były Minister Zdrowia przebywa w ciężkim stanie w szpitalu. Słynny kardiochirurg Marian Zembala według ustaleń mediów podczas sympozjum przeszedł wylew. O jego stanie zdrowia wypowiedziała się rodzina. Wszystko miało miejsce dwa dni temu, podczas posiedzenia Europejskiego Towarzystwa Kardio-Torakochirurgów w Paryżu. Według doniesień rodziny, Marian Zembala znajduje się pod dobrą opieką zarówno lekarzy specjalistów, jak i pielęgniarek, które cały czas dbają o jego komfort i szybki powrót do zdrowia.

Marian Zembala w szpitalu

Sytuacja zdrowotna byłego ministra była bardzo poważna. Dzięki lekarzom jego stan na ten moment jest stabilny. Jednak czeka go jeszcze długa droga do odzyskania pełni sił. Marian Zembala bez wątpienia będzie musiał spędzić jeszcze dużo czasu w szpitalu pod czujnym okiem swoich kolegów po fachu. Rodzina chorego bardzo dziękuje za wsparcie i modlitwę w jego intencji, jednocześnie prosząc o uszanowanie ich prywatności i spokoju byłego ministra.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Takiej burzy w DDTVN jeszcze nie było! Widzowie dostali szału

- Dwa dni temu w Paryżu, podczas posiedzenia Europejskiego Towarzystwa Kardio-Torakochirurgów nasz tato niespodziewanie zachorował. Jego stan jest stabilny – jest pod dobrą opieką tutejszych lekarzy i pielęgniarek. Dziękujemy Wam za słowa wsparcia i otuchy. Jednocześnie chcielibyśmy Was prosić o uszanowanie naszej prywatności i spokoju chorego. Doceniamy, że w tych trudnych chwilach jesteście z nami myślą i modlitwą. Dziękujemy.  - czytamy na mediach społecznościowych Zembali. Marian Zembala jest ikoną polskiej medycyny. Był członkiem pierwszej udanej transplantacji serca przeprowadzonej przez Zbigniewa Religę. Jako pierwszy w Polsce wykonał transplantację pojedynczego płuca i płuco-serca. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Afera w PiS! Po Pięcie następny polityk wyrzucony na bruk
  2. Nie żyje Martyniak. Tragiczna śmierć gwiazdy
  3. Straszna przepowiednia zakonnicy. Siostra Łucja mówi też o Polsce
źródło: tvs.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News