Kandydat na prezydenta Polski może TRAFIĆ ZA KRATKI. Usłyszał mocne oskarżenia

Kandydat na prezydenta Polski może TRAFIĆ ZA KRATKI. Usłyszał mocne oskarżenia

Jeden z kandydatów na prezydenta Polski popadł w poważny konflikt z prawem. Teraz grozi mu kilka lat pozbawienia wolności. Szef partii Ruch 11 Listopada nie przyznaje się do zarzucanego mu czynu. Jak zostanie mu on udowodniony, to brak skruchy będzie poważnym czynnikiem zaostrzającym karę.

Marian K. w 2015 roku stanął w szranki w wyborach prezydenckich. Zanim jednak zaczął ubiegać się o to stanowisko, pracował w jednym z lubelskich klubów. Tam też miała miejsce głośna sytuacja, kiedy pobił jednego z klientów i złamał mu nos. Nie przeszkodziło mu to w startowaniu w wyborach. Teraz polityk znów ubiega się o fotel prezydenta, jednak w wyborach samorządowych. Chce zostać włodarzem Lublina, tymczasem jest pewna rzecz, która może pokrzyżować jego plany i to znacząco.

Szef partii Ruch 11 Listopada oskarżony

Wszystko wskazuje na to, że Marian K. przeszedł od przemocy fizycznej do gróźb karalnych. Prokuratura w Warszawie oskarżyła polityka o to, że we wrześniu groził użyciem przemocy Konradowi D. oraz Rafałowi G. Obaj są pracownikami Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Według słów rzecznika prokuratury Łukasza Łapczyńskiego, Marian K. złożył już wyjaśnienia w tej sprawie, jednak nie przyznaje się do zarzucanego mu czynu. Wszystko miało miejsce jeszcze w 2017 roku, kiedy szef partii Ruch 11 Listopada na kanale "Idź pod prąd" zamieścił nagranie, w którym grozi wyżej wymienionym mężczyznom. Pomimo tak jednoznacznych dowodów, mężczyzna nadal jest przekonany o swojej niewinności. W tym momencie grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Taki wyrok, jak i sam udział w sprawie znacząco komplikuje jego dotychczasowe plany. Co więcej, jeżeli zostanie skazany, wówczas Marian K. nie ma nawet co marzyć o stanowisku prezydenta miasta. Według wielu internautów polityk wprost pokazuje, że nie wyzbył się jeszcze starych nawyków, które ma z czasów bycia szefem ochrony w klubie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda cierpi na chorobę filipińską?! Szokujące nagranie krąży po sieci
  2. Intymna tajemnica rodzinna Kaczyńskich. Dziś wstydzą się o tym mówić
  3. Zabijają zwierzęta i jeszcze się tym szczycą. Mieszają w to Boga
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News