Mąż Czubaszek ujawnił jej mroczny sekret. Fani są na niego wściekli

Mąż Czubaszek ujawnił jej mroczny sekret. Fani są na niego wściekli Źródło: fot. wikimedia.org

Maria Czubaszek zmarła 12 maja 2016 roku. Jej odejście było ogromnym zaskoczeniem dla telewidzów i jej fanów, którzy nie byli na to przygotowani. Po śmierci dziennikarki jej mąż ujawnił mroczny sekret, który długo ukrywała.

Dziennikarka, felietonistka i satyryczka przez lata była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej kultury. Maria Czubaszek pisała teksty piosenek, była scenarzystką i jurorką konkursów kabaretowych, wiele lat przepracowała w radiu, prasie i telewizji. Jej charakterystyczny sposób bycia, szczególnie przywiązanie do papierosów podziwiane było przez wielu, lecz przez równie liczną grupę krytykowane i wyśmiewane. Obiektem szykan była również jej aparycja. Wielu wrogów też narobiło jej przyznanie się do dwóch aborcji, za które nie zamierzała przepraszać. Nigdy jednak nie zatrzymało jej to przed rozwojem zawodowym. Do końca pojawiała się w telewizji, gdzie często komentowała sprawy bieżące. Zmarła nagle 12 maja 2016 roku.

Sekret, który ukrywała Maria Czubaszek

Gdy tylko w mediach pojawiła się informacja o odejściu Czubaszek, powszechnie uważano, że była ona skutkiem szkodliwego nałogu, z którym nie zamierzała skończyć. Okazało się to jednak nieprawdą. Prawdziwy powód śmierci Czubaszek ujawnił jej mąż. Wojciech Karolak wydał książkę, w której zawarł informacje dotyczące jej tajemnicy. Okazuje się, że dziennikarka chorowała na anoreksję. - Zawsze jadła z obowiązku, jak na lekarstwo, jakby to była konieczność, a nie coś przyjemnego. Trzeba zjeść, bo jak się nie zje, to się umrze. Od paru lat powtarzałem jej, że wygląda jak szkielet, i moim zdaniem po prostu ma anoreksję. Nieraz przychodziła pokazać, że coś sobie kupiła. Z jednej strony podobało mi się, ale z drugiej - te ciuszki, zawieszone na jej smukłej figurce, wyglądały jak dziecinne - pisze m.in. Karolak. Muzyk jazzowy przyznaje także, że o kulisach straszliwej przypadłości żony nie miał pojęcia. O wielu rzeczach dowiedział się, dopiero gdy umarła. Maria Czubaszek zażywała m.in. tabletki na zmniejszenie apetytu. Fani satyryczki są wściekli na jazzmana za wyciąganie tak intymnych spraw. Wielu z nich uważa, że artysta próbuje się wybić na śmierci ich idolki i nie kryją pretensji do niego za wydanie książki, w której opowiedział o życiu prywatnym swoim i swojej żony. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polityk PiS potrącił nastolatka! Nie straci mandatu
  2. Dokument, który ujawnia ciemne kulisy TVP. Kurski w panice
  3. Ubrania basic – 10 rzeczy, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie
  4. Każdego roku ta choroba zabija wiele milionów kotów. Uchroń swojego ulubieńca
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News