Mąż Marii Czubaszek ujawnił, co się wydarzyło w momencie jej śmierci. Niezwykłe, to był znak?

Mąż Marii Czubaszek ujawnił, co się wydarzyło w momencie jej śmierci. Niezwykłe, to był znak? Źródło: TRICOLORS/East News

Maria Czubaszek była miłością jego życia. Bardzo przeżył jej śmierć, o której przez długi czas nie decydował się opowiadać. Dopiero gdy udało mu się uporać z żałobą, wyznał coś nieprawdopodobnego.

Maria Czubaszek i Wojciech Karolak do samego końca tworzyli przykładne małżeństwo. Choć sporów w ich relacji nie brakowało, z każdej kłótni potrafili wyjść ogromną ręką i jeszcze bardziej utwierdzeni w uczuciu, jakie ich połączyło. Odejście pisarki rozdzieliło ich drogi, a po kilku latach Karolak wyznał, co wydarzyło się w momencie śmierci jego ukochanej żony. 

Maria Czubaszek odeszła zbyt wcześnie. Jej mąż wyznał, co wydarzyło się w chwili jej śmierci 

Ostatnie chwile Marii były dla jej męża prawdziwym koszmarem. Pisarka zmarła w czasie operacji, choć lekarze do ostatniej chwili walczyli o jej życie. Mimo przekonań, że ziści się najczarniejszy ze scenariuszy, nie poddali się nawet na moment. Niestety, najgorszego nie dało się uniknąć. Trzy lata po jej śmierci, w wywiadzie dla magazynu "Pani", przytaczanym przez "Super Express", Wojciech Karolak opowiedział o dniu, w którym pożegnał ukochaną żonę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kiedy Maria odeszła na dobre, muzyk wrócił do ich domu. Wówczas zauważył, że telewizor, przed którym spędzali niemal każdy wieczór, po prostu się zepsuł. 

- Naszym ulubionym miejscem był pokój z dużym, starym telewizorem. Gapiliśmy się w niego - głównie po to, żeby się potem pokłócić o coś, co zobaczyliśmy. Tak było 20 lat, a tego dnia, kiedy zabrakło Marysi, telewizor już się nie włączył. Wysiadł - mówił wówczas dla "Pani" Wojciech Karolak. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Sąd Najwyższy wydał oświadczenie ws. wyborów

2. Matka włożyła swoje dziecko do pieca. Chwilę później poszła z chłopakiem bawić się na wesele

Zdaniem niektórych sympatyków pary, był to znak od Marii. Tymczasem jej mąż przyznał, że od momentu jej śmierci wyobraża sobie, jakby ta cały czas przy nim była. 

- Zacząłem sobie wyobrażać, że ona tutaj w jakiś sposób jest. Więc mówię do niej, bo mam taką potrzebę, a ona mnie słyszy. O czym mówię? O tym samym, co przedtem, kiedy siedzieliśmy przed telewizorem - mówił. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polskie media podają dalej dramatyczne wieści. Nie żyje były trener Kadry Narodowej, fani polskiego sportu w żałobie
  2. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  3. Nie żyje ciężarna gwiazda, była w 8. miesiącu. Cieszyła się, że zostanie mamą
  4. Trzymajcie się za portfele, już postanowione. Nowa opłata dla 13 mln gospodarstw domowych, znamy kwotę
  5. Dramat po weselu w Polsce. 19 osób w ciężkim stanie
  6. Prowokatorska wymiana zdań między Agatą Dudą a znanym dziennikarzem. Prezydent wkroczył do dyskusji, przekaz jest jednoznaczny

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News