Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji

Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji Źródło: youtube/ Kultowe Rozmowy/

Maria Czubaszek zmarła zupełnie niespodziewanie, co na długi czas pogrążyło Polaków w żałobie. Fani nie potrafili się pogodzić z myślą, że już jej z nami nie ma. Również owdowiały mąż przez długi czas milczał, jednak po kilku latach od śmierci ukochanej zdecydował się wyjawić zadziwiającą prawdę.

Maria Czubaszek i Wojciech Karolak przez 40 lat tworzyli zgodne i szczęśliwe małżeństwo, z którego niejedni brali przykład. Choć sprzeczki w ich związku zdarzały się wręcz regularnie, dotyczyły tylko błahych spraw, a oni sami nie traktowali ich poważnie. Tylko śmierć była w stanie ich naprawdę rozłączyć, co zupełnie przytłoczyło Karolaka. Teraz postanowił wyjawić prawdę o swojej zmarłej ukochanej. 

Maria Czubaszek nie miała szans na przeżycie 

Doskonale znana każdemu celebrytka zmarła dość niespodziewanie i co gorsza, na stole operacyjnym. Lekarze walczyli o jej życie, jednak jak zdradził jej mąż po 3 latach od śmierci, Czubaszek nie miała szans na przeżycie. Gdy wieziono ja na salę była nieprzytomna, co w dużym stopniu miało zaważyć o jej losie. 

Wyznał również druzgocącą prawdę. Medycy nie ukrywali przed nim, iż najprawdopodobniej nie będą w stanie jej uratować, co pozwoliło mu chociaż w niewielkim stopniu przygotować się na najgorsze, choć w kwestii śmierci trudno jest mówić o jakimkolwiek przygotowaniu. Do końca on i lekarze mieli nadzieję, że nie ziści się najczarniejszy scenariusz, przynajmniej nie w tamtym momencie. Niestety, stan pisarki był zbyt poważny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po latach mąż wyjawia druzgoczącą prawdę 

Karolak opowiedział również, że ulubionym zajęciem jego i żony było oglądanie telewizji i jak przyznał, robili to tylko po to, żeby później pokłócić się o coś, co w niej zobaczyli. Na nowo poruszony śmiercią Marii zdradził, że gdy po tragicznych wydarzeniach wrócił do domu, telewizor nagle przestał działać. 

- Naszym ulubionym miejscem był pokój z dużym, starym telewizorem. Gapiliśmy się w niego - głównie po to, żeby się potem pokłócić o coś, co zobaczyliśmy. Tak było 20 lat, a tego dnia, kiedy zabrakło Marysi, telewizor już się nie włączył. Wysiadł - wyznał.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie

2. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

Wielu internautów uznało to za szczególny i poruszający znak. Mężczyzna szczerze przyznał również, że wciąż mówi do ukochanej, bowiem wierzy, że ona go słyszy. 

- Zacząłem sobie wyobrażać, że ona tutaj w jakiś sposób jest. Więc mówię do niej, bo mam taką potrzebę, a ona mnie słyszy. O czym mówię? O tym samym, co przedtem, kiedy siedzieliśmy przed telewizorem - dodał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Papież zmarł podczas stosunku z mężatką. Porażające szczegóły nieznanej szerzej historii
  4. Nic na wskazywało na najgorszy obrót spraw. Zmarł nagle w szpitalu, po wyjściu rodziny
  5. Wszedł do łazienki i prawie dostał zawału. W pralce zamknięte było jego dziecko, natychmiast rzucił się na ratunek

Źródło: super express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News