Margaret ma poważne problemy. Wyznanie rozrywa serce

Margaret ma poważne problemy. Wyznanie rozrywa serce Źródło: screen/youtube/Horyzont Słubice

Margaret jest przykładem artystki, która w bardzo krótkim czasie wywalczyła sobie pozycję na polskim rynku muzycznym, o którą inne gwiazdy bezskutecznie walczą latami. Jej utwory raz po raz okrzykiwane są hitami, jest jednak coś, czego o piosenkarce nie wiedzieliśmy. Okazuje się, że ma poważne problemy, a jej ostatnie wyznanie rozrywa serce. 

Margaret swoją karierę rozpoczęła od wydania w 2013 roku minialbumu "All I Need", który szybko okazał się prawdziwym hitem sprzedażowym nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. W bardzo krótkim czasie gwiazda znalazła się na okładkach wszystkich branżowych magazynów, a jej życie zaczęły uważnie obserwować miliony. Choć ona sama bardzo niechętnie zdradza jakiekolwiek szczegóły dotyczące swojego życia prywatnego, do mediów raz po raz wydostają się informacje, które wywołują ogromne poruszenie wśród fanów. Napisano już o niej tyle, że wydać by się mogło, iż Margaret nie ma przed swoimi fanami żadnych tajemnic. Tymczasem okazuje się, że gwiazda ma bardzo poważny problem, który zdradziła w wyjątkowo osobistym i poruszającym wyznaniu.

Margaret zdecydowała się opowiedzieć o czymś wyjątkowo poruszającym

Na fali ostatnich nieustających newsów dotyczących mowy nienawiści coraz więcej gwiazd decyduje się na opowiadanie w mediach o swoich przykrych przeżyciach i doświadczeniach. Tak postąpiła także Margaret, w której przypadku było to wyjątkowo przykre. Trauma była tak ogromna, że konieczne było wsparcie w postaci specjalisty psychologa. - Doświadczyłam boleśnie hejtu. Jestem bardzo wrażliwą osobą, chociaż udaję, że nie jestem. Do dzisiaj chodzę na terapię do psychologa, ponieważ bardzo często nie radzę sobie z tym, co się dzieje, gdy ktoś o mnie mówi, coś mi wmawia. Jest to bardzo bolesne i ciężkie - ujawniła w rozmowie z portalem Eurowizja.org. To wyznanie rozrywa serca wielu fanów piosenkarki, którzy zasypali jej profile w mediach społecznościowych licznymi komentarzami zawierającymi słowa wsparcia. Margaret jednak nie jest jedyną celebrytką, która przeżyła piekło przez wszechobecny hejt.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Nie tylko Margaret zmaga się z tego rodzaju problemami

Po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza w polskich mediach rozgorzała walka dotycząca mowy nienawiści. Tysiące osób domagało się dokładnego zdefiniowania w prawie tego wszechobecnego w internecie pojęcia, co miało także wpływ na polski show-biznes. Jako pierwsza w mediach głos zabrała Doda, która zdradziła, że bardzo często otrzymuje pogróżki oraz jest obiektem hejtu. - Dostaję wiadomości z groźbami, w których bywa napisane na przykład: "Dzisiaj Doda umrze”. Ktoś informuje, że planuje strzelać do mnie z okna kamienicy… - zdradziła. W ramach walki z tym przerażającym zjawiskiem właśnie organizowany jest specjalny koncert "Artyści przeciw nienawiści", w którym wziąć ma udział wiele polskich gwiazd. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące
  4. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  5. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Pudelek
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News