Ciemna strona OSZAŁAMIAJĄCEGO Sylwestra w TVP. Wielki dramat gwiazdy

Ciemna strona OSZAŁAMIAJĄCEGO Sylwestra w TVP. Wielki dramat gwiazdy Źródło: Fot. YouTube

Margaret, jak wiele innych gwiazd wystąpiła na zorganizowanej w Zakopanem imprezie sylwestrowej. Gwiazda wykonała zaledwie dwa utwory, ale to wystarczyło, by ściągnęła na siebie falę ostrej krytyki. Internauci zarzucają jej, że śpiewała z playbacku.

Margaret od wielu lat zajmuje ustabilizowaną pozycję w polskim show-biznesie. Wokalistka zadebiutowała w 2013 roku, a głównym językiem, w którym śpiewa, jest angielski. Co roku występuje na imprezach sylwestrowych, a stacje telewizyjne i radiowe chętnie puszczają jej muzyką na swoich falach. "Sylwester marzeń z Dwójką" na antenie TVP nie był jednak jej wymarzoną imprezą.

Wszystko dlatego, że widzowie mają poważne zastrzeżenia co do sposobu, w jaki wystąpiła na imprezie. Użytkownicy mediów społecznościowych zarzucają jej śpiewanie z playbacku i brak talentu.

Margaret zmiażdżona przez internautów

Wokalistka w Zakopanem zagrała jedynie dwa utwory. Wystarczyło to jednak, by podpaść widzom. Pierwszą z piosenek, które wykonała był cover utworu "New Rules" brytyjskiej wokalistki o Duy Lipy. Już po kilku minutach zauważono, że głos dobiegający z głośników to raczej cyfrowy zapis niż drganie strun głosowych popularnej piosenkarki. Pod jej adresem natychmiast posypały się negatywne komentarze, jasno mówiące o swoistym artystycznym oszustwie. - Ta cała Margaret to udaje, że śpiewa, a każdy jej brawo bije. Żenada!; Fajnie, jakby to jednak Margaret się wysiliła i trochę ruszała ustami podczas śpiewania; Margaret jedzie Duę Lipę z playbacku. Żenua; Margaret obie piosenki z playbacku - piszą rozwścieczeni użytkownicy Twittera.   Gwiazda musiała przeżyć prawdziwy dramat podczas czytania negatywnych komentarzy pod swoim adresem. Niestety, ale jest sama sobie winna, szczególnie że drugi, własny już utwór "In my Cabana" najprawdopodobniej wykonała już "naprawdę". Podobne praktyki nie są show-biznesowi obce. Wielu artystów korzysta z playbacku i nie jest to żadna tajemnica. W jednym z wywiadów Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc przyznał, że w niesprzyjających warunkach atmosferycznych udawany koncert jest często jedynym rozwiązaniem, ponieważ w niskich temperaturach posłuszeństwa mogą odmówić instrumenty i właśnie głos.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Impreza sylwestrowa wielkim sukcesem Jacka Kurskiego

Impreza sylwestrowa w Zakopanem, która stała się już swoistą tradycją, jest wielkim sukcesem Jacka Kurskiego. Prezes Telewizji Polskiej nie ukrywa swojego zadowolenia z listy gwiazd, które udaje mu się ściągnąć do zimowej stolicy Polski. Jak zaznaczył w rozmowach z mediami, na scenie pojawiają się artyści, których Polacy chcą widzieć. Stąd właśnie obecność licznych formacji discopolowych na czele z Akcentem Zenka Martyniuka i Boys Marcina Millera.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To poszło na wizji! PiS OŚMIESZONE w TVP na oczach milionów
  2. Anna Lewandowska i cellulit? Gwiazda właśnie ZSZOKOWAŁA wszystkich na plaży
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
  5. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacje totalnie was zaskoczy
źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News