Margaret W CIĄŻY?! Ojcem ma być gwiazdor. Internauci znaleźli dowód w piosence

Margaret W CIĄŻY?! Ojcem ma być gwiazdor. Internauci znaleźli dowód w piosence

Margaret jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Artystka występuje na największych imprezach w naszym kraju, a teraz internauci zauważyli coś bardzo interesującego. Według wielu z nich wokalistka jest w ciąży.

Margaret od wielu lat plasuje się w czołówce polskich wokalistów, a swoją karierę rozpoczęła już dobrych kilka lat temu. Przez ten czas nagrała dziesiątki piosenek i zagrała setki koncertów. Co więcej, artystka odniosła również sukces poza granicami Polski. Margaret została doceniona również przez Szweckich słuchaczy, dla których regularnie występuje. Wokalistka nawet próbowała już dwukrotne reprezentować ten kraj w konkursie Eurowizji, ale jak na razie bez powodzenia. Teraz wielu jej fanów jest zachwyconych, ponieważ uważają, że artystka jest w ciąży.

Margaret spodziewa się dziecka?

Wokalistka miała w swoim życiu już wielu partnerów, ale teraz związała się z Piotrem "KaCeZet" Kozieradzkim. Para nie za często pokazuje się publicznie, a ich wspólne zdjęcia lub nagrania również pojawiają się dosyć sporadycznie. Z tego też powodu bardzo ciężko określić jest, od jak dawana para się spotyka. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że oboje bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie oraz są zwyczajnie ze sobą szczęśliwi. Co więcej, według wielu fanów, już niebawem nie będą we dwójkę, a trójkę. Wszystko przez fragment piosenki, który opublikował KaCeZet na swoich mediach społecznościowych. Mowa w nim jest o ziarnie, które zasiali oraz oczekiwaniu na "ten dzień". - Razem zasadziliśmy ziarno/czekamy na „ten dzień”/czemu dziś jesteś w Malmo?/ coś ci przekazać chcę/zasadziliśmy ziarno/czekamy na "ten dzień"/ty znowu lecisz w radio/ja w Wawie, ty w Malmö/pokaż im tempo/chociaż wiem, że sama chciałabyś odetchnąć od życia pod presją/ludzie nie czują jak może męczyć splendor/ja też chciałbym odpocząć od życia pod kreską/ale wiesz co w najbliższym czasie raczej nie nadejdzie pracy kres - brzmi tekst utworu.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Warto wspomnieć, że to właśnie w Malmo wokalistka walczyła o reprezentowanie Szwecji w Eurowizji. Dodatkowo piosenką, którą zaprezentowała było właśnie "Tempo". Dla wielu internautów jest to oczywisty dowód na ciąże piosenkarki, co doskonale widać po licznych komentarzach na wielu portalach internetowych. - Już na występie w Sylwestra było wyraźnie widać, że jest w ciąży - pisze jedna z internautek.Najlepsze newsy dnia:

  1. Barbara Kurdej-Szatan pójdzie na randkę, za którą tajemniczy mężczyzna zapłacił 42 tys.
  2. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Dom wygląda jak z bajki i jest w pięknym otoczeniu
  3. TVP nagle wyrzuca uwielbianego prowadzącego. Fani nie wiedzą co się dzieje
  4. Zenek wyda 40 000 dolarów by ratować syna! Kłopoty króla disco-polo
  5. Emeryci znowu oszukani? Skończyło się na obietnicach, nie dostaną pieniędzy
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Pomponik Następny artykuł