Margaret głośno popiera edukację seksualną. Napisała wiersz w tej sprawie

Margaret głośno popiera edukację seksualną. Napisała wiersz w tej sprawie Źródło: Instagram/Margaret

Margaret znana jest z tego, że głośno wyraża swoje poglądy - nawet jeżeli są one dla wielu osób bardzo kontrowersyjne. Tym razem wypowiedziała się na temat edukacji seksualnej. Artystka wykorzystała swoje twórcze zdolności i napisała z tej okazji wiersz.

Margaret jest postacią, która słynie ze swojego społecznego zaangażowania i politycznej świadomości. Wokalistka otwarcie popiera postulaty środowisk LGBT i uznaje się za sojuszniczkę tych osób, zabrała głos w innej kontrowersyjnej sprawie. W nieszablonowy sposób pokazała, że jest zwolenniczką wprowadzenia edukacji seksualnej w naszym kraju. 

Margaret wierszem o edukacji seksualnej 

Margaret nie boi się głośno wypowiadać swoich poglądów i często podczas wywiadów porusza tematy kontrowersyjne. Jest artystką wyrazistą zarówno wizualnie, jak i intelektualnie. Poza wspieraniem środowisk LGBT, celebrytka opowiada się również za wprowadzeniem w Polsce edukacji seksualnej. 

Postanowiła swoje poparcie zasygnalizować w artystyczny sposób. Napisała bowiem na ten temat wiersz, który opublikowała na swoim profilu na Instagramie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Artystyczny manifest poglądów 

Wokalistka zabrała głos w sprawie, która w polskim społeczeństwie cyklicznie jest omawiana, a mianowicie edukacji seksualnej. Środowiska lewicowe forsują bowiem wprowadzenie takich zajęć do wszystkich szkół. Prawica natomiast mocno oponuje za tym, żeby tego typu lekcje nie miały miejsca w polskich placówkach.

Margaret mocno ubolewa nad faktem, że seks nadal jest w Polsce tematem tabu. Niepokoi ją to, że nastolatkowie nie rozmawiają o tym z rodzicami i tak naprawdę nie mają skąd czerpać rzetelnych informacji na temat inicjacji czy antykoncepcji. Nie podoba jej się to, że polskie społeczeństwo nadal żyje w kulturze wstydu. Według wokalistki kontakty płciowe to naturalny element życia każdego człowieka i właśnie dlatego mocno wspiera pomysł wprowadzenia edukacji seksualnej do szkół.

Jej wiersz na ten temat został opublikowany na oficjalnym profilu instagramowym artystki i spotkał się z dużym entuzjazmem fanów. 

- Co w tym złego że ktoś kipi seksem? Wstyd to narzędzie kontroli której nie chce - brzmi jeden z wersów poetyckiego dzieła wokalistki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jest nowoczesna metoda na wykrywanie nowotworu. Polacy długo nie będą mieć do niej dostępu, powód jest bardzo smutny
2.Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Cały tekst przepełniony jest luźnymi refleksjami na temat seksu i stanowi zachętę do tego, żeby częściej podejmować tę tematykę, bo dzięki temu społeczeństwo będzie bardziej wyedukowane w tym kierunku. 

Źródło: Instagram/Margaret

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mało kto wie, że Piotr Woźniak-Starak miał BRATA. Nikt nic o nim nie mówi, znamy prawdę. Wiemy, kim jest
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Mama Agnieszki Woźniak-Starak to przepiękna kobieta. Wiadomo po kim gwiazda odziedziczyła urodę
  5. Wiadomo gdzie znajdzie się grób Piotra Woźniaka-Staraka. Wiele osób może się zdziwić

Źródło: Instagram/Margaret

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News