Wyciekła prawda o chorobie Margaret, o której mówiono od dawna. Przyjaciółka gwiazdy wygadała się

Wyciekła prawda o chorobie Margaret, o której mówiono od dawna. Przyjaciółka gwiazdy wygadała się Źródło: Facebook.com Margaret

Fani poważnie martwili się o Margaret. Od dłuższego czasu krążyły pogłoski, że wokalistka zmaga się z ciężką chorobą. Teraz wyciekła cała prawda, wygadała się jej przyjaciółka.

Margaret niedawno wróciła po dłuższej przerwie od mediów społecznościowych. Gdy fani zobaczyli jej zdjęcia po powrocie, bardzo się zmartwili. Spostrzegli, że artystka znacznie schudła, ponadto wyglądała na przybitą. 

Margaret chora? Fani martwili się o wokalistkę

Wielu fanów zastanawiało się, czy Margaret nie cierpi przypadkiem na depresję, podejrzewało inne problemy zdrowotne, pewna grupa fanów sugerowała też, że może nie układa jej się ze świeżo upieczonym mężem, raperem Kacezetem. Z początku zdementowała te słowa w swoim utworze.

- Nie mam depresji. Tak gadają - wierz im albo wierz mi. Tych, co lubią robić halo, wabi prestiż. Wam się widzi stać pod ścianką, a mi niezbyt - śpiewała w utworze "Przebiśniegi".

Nie wszyscy jednak dawali w to wiarę. Niektórzy twierdzili nawet, że jej mąż na nią zgubny wpływ. W końcu zdecydowała się wypowiedzieć na ten temat przyjaciółka Margaret, która wyjawiła, jak jest naprawdę.

Przyjaciółka Margaret wyznała cała prawdę na temat stanu zdrowia wokalistki

 - Ona jest teraz bardzo szczęśliwa. Wreszcie robi muzykę, którą chce. Pracuje, z kim chce, nie musi się stroić i jest zakochana. Bardziej się wyluzowała. Tez się martwiłam, ale serio z nią wszystko jak najbardziej ok! Wiem, że tak to wygląda, ale tak nie jest. Z tego, co wiem, on ją bardzo wspiera, a muzycznie to dopiero prolog - mówiła przyjaciółka wokalistki dla Pudelka.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Jest prognoza liczby zakażeń dla Polski. Podano możliwą datę zahamowania epidemii

2. Ile Polaków zachoruje na COVID-19? Ilu z nas może umrzeć? Minister zdrowia podał liczby

Wygląda więc na to, że z Margaret wszystko w porządku. Artystka planuje znaczną zmianę wizerunku, co widać choćby na jej profilu na Instagramie. Sama pousuwała stare zdjęcia i zostały jedynie te zapowiadające nowe materiały.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Szczepionka na koronawirusa będzie już niebawem? Właściciel Hoffenheim podał radosną nowinę, znamy datę
  3. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  4. Pierwsze Komunie Święte odwołane na czas nieokreślony. Wiele rodzin będzie miało poważne problemy
  5. Pielęgniarka zdradziła prawdę o sytuacji w polskich szpitalach. Łzy same cisną się do oczu, ale najgorsze wydarzyło się później
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News