Margaret na długo zniknęła z mediów. Nagle przekazała radosną nowinę, zewsząd płyną gratulacje

Margaret na długo zniknęła z mediów. Nagle przekazała radosną nowinę, zewsząd płyną gratulacje Źródło: Piotr Molecki East News

Margaret przed kilkoma miesiącami zdecydowała się na zniknięcie ze świata show-biznesu. Fani nie mogli uwierzyć w to, że faktycznie zamierza wycofać się z show-biznesu. Niestety, faktycznie zrealizowała swój plan. Ostatnio postanowiła wrócić z dobrą nowiną. Fani są zachwyceni, zewsząd płyną gratulacje.

Margaret, mimo że była wówczas na fali popularności, w ubiegłym roku poinformowała fanów o decyzji dotyczącej zawieszenia działalności muzycznej. Jej obwieszczenie było niezrozumiałe dla wielu osób. Miniony rok był dla niej bardzo owocnym czasem. Już w pierwszych miesiącach wygrała krajowe kwalifikacje do Konkursu Piosenki Eurowizji, który został rozegrany w Malmo. Niestety, piąte miejsce nie pozwoliło Polsce na dostanie się do kolejnego etapu. Była również jurorką w show TVP2 "The Voice of Poland" oraz wydała album muzyczny.

Margaret zapowiedziała wielki powrót do show-biznesu

- Dziękuje Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album 'Gaja Hornby' jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach - napisała wokalistka na profilu w mediach społecznościowych przed ośmioma miesiącami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnio Margaret zdecydowała się na spektakularny powrót. Już wkrótce fani będą mieli okazję usłyszeć jej najnowszy singiel pt. "Reksiu". Piosenka powstała we współpracy ze znanym raperem, Miłoszem Stępniem, który posługuje się pseudonimem Otsochodzi. Fani oszaleli z radości. Ich uwagę przykuły jednak nie tylko wspaniałe wieści, ale także okładka albumu. Margaret zdecydowała się na pozowanie w skąpym kostiumie kąpielowym, który wspaniale eksponuje jej szczupłe ciało. Posypały się komplementy i liczne słowa uznania.

Dzisiaj grzeje: 1. Chwilę temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowe zasady i obostrzenia. Dotkną wielu z nas

2. Miasta wojewódzkie mogą zostać objęte dodatkowymi obostrzeniami? Wiceminister wyjaśnia

3. Decyzja już zapadła. Emerytury sporo wzrosną dla jednej z grup społecznych

W najnowszym z postów w mediach społecznościowych Margaret poinformowała, że premiera singla będzie miała miejsce już w środę, 12 sierpnia bieżącego roku. Fani wprost kipią ekscytacją na tę niespodziewaną nowinę. Nie mogą się doczekać momentu, w którym będą mogli ponownie usłyszeć głos ulubionej wokalistki. Ci, którzy myśleli, że ich idolka jest w ciąży, będą musieli niestety trochę poczekać. Rewelacyjna sylwetka Margaret jasno wskazuje, że nie przyszedł jeszcze czas na posiadanie potomstwa. Gwiazda i jej świeżo upieczony mąż, Kacezet, nie myślą jeszcze o dzieciach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Reksiu feat @otsochodzi 📸 soooon @macadamczak

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jutro 12:00 #reksiu feat @otsochodzi bądźcie 🥰

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbił się wielkim echem. Teraz milczenie przerwał ksiądz, niebywałe
  2. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych
  3. Dramatyczna sytuacja zakonnic z Piszkowic. 26 osób zagrożonych, w tym 7 dzieci
  4. Gigantyczne problemy jednego z banków w Polsce. Jego klienci stracą wszystkie pieniądze?
  5. Monika Kurska nie miała łatwo. Były mąż, Jacek Kurski chciał wykorzystać jej sytuację finansową?

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News