Margaret będzie płonąć ze wstydu, do sieci trafiło jej wideo z dawnych czasów. Była zamieszana w politykę, ale wiocha

Margaret będzie płonąć ze wstydu, do sieci trafiło jej wideo z dawnych czasów. Była zamieszana w politykę, ale wiocha Źródło: Fot. Instagram/Margaret

Margaret z pewnością nie chciała, by ktoś dokopał się do tego wideo sprzed lat. Prawie nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że artystka była zamieszana w politykę.

Margaret wystąpiła w spocie wyborczym promującym jedną z większych polskich partii. Internauci długo nic nie wiedzieli o tym nagraniu. Widząc po raz pierwszy tańczącą u boku znanego polityka Margaret, dosłownie pękali ze śmiechu i nazywali to kompletną wiochą. Zaledwie kilka lat później gwiazda rozpoczęła swoją karierę muzyczną, która okazała się wielkim sukcesem. Obecnie Margaret jest wielką gwiazdą, a z polityką raczej nie ma zbyt wiele wspólnego, lecz to wideo pokazuje ją z zupełnie innej strony. 

Margaret w 2011 roku wzięła udział w spocie politycznym znanej partii

Margaret w 2011 roku wzięła udział w spocie politycznym Polskiego Stronnictwa Ludowego. Podczas krótkiego wideo Margaret pojawia się dopiero w 2:58 minucie. Występuje w spocie jako baletnica, a chwilę później wygłupia się do kamery, co, trzeba przyznać, wyszło jej całkiem zabawnie. Film kończy się momentem, gdy wszyscy występujący w spocie, stoją na koniec zgromadzeni wokół osoby Waldemara Pawlaka, który pełnił wówczas funkcję prezesa partii. 

Wiele osób nie miało pojęcia, że Margaret miała kiedykolwiek coś wspólnego z polityką. Artystka była pytana przez reporterów i dziennikarzy o swój udział w spocie PSL, ale konsekwentnie w tej sprawie milczała. W końcu powiedziała, jak było naprawdę w rozmowie z Piotrem Najsztubem.

"To były czasy mojej biedoty"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia
2. ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

 - (...) To były czasy mojej biedoty. (...) Ja byłam stylistką w tym teledysku. (...) Pod koniec dnia zdjęciowego okazało się, że jakiś statysta nie przyszedł i po prostu mnie tam z góry zwerbowali i powiedzieli, że dadzą mi 300 złotych więcej, a ja taka biedna i mówię: "dobra, to idę". To taka przygoda, której nie popieram, bo nie interesuję się polityką w ogóle - wyznała w rozmowie z dziennikarzem w TVN Style.

Trzeba przyznać, że Margaret miała dryg do baletu, choć zdaniem wielu osób zarówno sam spot, jak i udział w nim gwiazdy, to kompletna wiocha. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Gwiazda "M jak miłość" miała straszny wypadek. Niestety, nie zdążyła wyhamować, straciła życie niewinna istota
  4. Znany aktor odmówił intymnej sceny z Przybylską, bo miała opryszczkę. Ania objechała go tak, że aż go wryło w ziemię
  5. Koledzy gwałcili go kijem bejsbolowym, kazali udawać psa. Podano zatrważające szczegóły zbrodni, która wstrząsnęła Polską

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News