Słynny polski muzyk Marek T. usłyszał wyrok. Fani nie dowierzają

Słynny polski muzyk Marek T. usłyszał wyrok. Fani nie dowierzają Źródło: Fot. Pixabay.com/@succo

Marek T. w wyjątkowo perfidny sposób wykorzystał okazję, która przytrafiła mu się po jednym z koncertów. Znany polski artysta postanowił przywłaszczyć sobie znaczną sumę pieniędzy, która tak naprawdę należała się jego koledze, który występował tuż po nim. Prokuratura wydała zaskakujący wyrok w sprawie.

Marek T. to polski, utalentowany i wielokrotnie nagradzany tenor. Jego postać dobrze znana jest w kręgach artystycznych. Wybitny muzyk kilka dni po koncercie otrzymał bonus w postaci pieniężnej gratyfikacji, której zupełnie się nie spodziewał. Okazało się, że należała ona do kogoś innego, kto tak naprawdę miał otrzymać tę pokaźną sumę pieniędzy - trafiły one więc do niego zupełnie przypadkiem. Marek T. postanowił być nieuczciwy. Artysta udawał, że tak naprawdę na jego konto nie wpłynęły żadne dodatkowe środki. Następnie urwał się z nim kontakt. Sprawa została zgłoszona do prokuratury.

Marek T. uznany winnym. Wyrok szokuje

Jak podaje "Fakt" w Białej Podlaskiej tuż po koncercie ku czci Bogusława Kaczyńskiego doszło do bardzo nietypowego wydarzenia. Po koncercie gaża w wysokości 4550 zł, która miała trafić do jednego z występujących na wydarzeniu muzyków, przez przypadek trafiła do Marka T. - znanego, polskiego tenora, którego zaproszono, aby wykonał kilka utworów.

Księgowa Bialskiego Centrum Kultury pomyliła się, co oczywiście bardzo szybko zostało zauważone. Pracownicy postanowili niezwłocznie zgłosić się do Marka T. z prośbą o zwrot gotówki. Marek T. postanowił jednak nie przyznawać się do przelewu, który zasilił jego konto o dodatkową kwotę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po wielu nieudanych próbach kontaktowania się z Markiem T. ostatecznie pracownicy skierowali całą sprawę do prokuratury. Ta wszczęła śledztwo, a następnie rozpoczęto sprawę sądową. Instytucja uznała winę tenora, a jako karę wymierzono mu grzywnę w wysokości 5000 zł. Ma on też zwrócić poszkodowanemu 4550 zł, które należały mu się za wykonaną pracę.

Internauci oburzeni są zachowaniem artysty, który okazał się być tak nieuczciwym człowiekiem.

 - Talent to za mało, aby być przyzwoitym i uczciwym - czytamy komentarz jednej z internautek, którym można podsumować całą sprawę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę
  4. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  5. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  6. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News