Zablokowanie toalety niepełnosprawnym Kuchcińskiemu nie wystarczyło. Zabronił wyborcom mówić

Zablokowanie toalety niepełnosprawnym Kuchcińskiemu nie wystarczyło. Zabronił wyborcom mówić

Ostatnio Marszałek Sejmu Marek Kuchciński jest powodem wielu kontrowersji. Często nie daje dość do słowa opozycji. Do tego jeszcze zablokował protestującym w sejmie niepełnosprawnym dostęp do toalet. To mu jednak nie wystarczyło i o marszałku znowu jest głośno.

Niedawno odbyło się spotkanie z marszałkiem w Zgierzu. Każdy z obecnych mógł zadać Kuchcińskiemu pytanie. Niestety organizatorzy zrobili to w formie kartek z zapisanymi wcześniej pytaniami. Taką kartkę należało oddać do obsługi, a ona przekazywała ją dalej.

Marek Kuchciński nie dopuścił wyborców do głosu

Plan przeprowadzenia zadawania pytań w tej formie niestety nie zdał egzaminu. Nie była to jednak wina organizatorów a samego marszałka. Marek Kuchciński bowiem stwierdził, że nie będzie nawet czytał pytań zadanych przez zgromadzonych ludzi. Po pewnym czasie z publiczności słychać było gwizdy i pokrzykiwania. Osoby, które przyszły na spotkanie nie kryły irytacji wywołanej zachowaniem marszałka Kuchcińskiego. Dopiero po sugestii posła Marka Matuszewskiego Kuchciński zaczął czytać i odpowiadać na pytania.  - Organizatorzy bali się trudnych kwestii. Dlatego wybrali taką metodę i ocenzurowali kartki od zebranych - mówiła jedna z uczestniczek Poprzednie spotkania z Markiem Kuchcińskim miały podobny przebieg. Najwidoczniej marszałek nie lubi dyskutować nie tylko z posłami w sejmie, ale również z wyborcami. Internauci podejrzewają, że obawiał się trudnych i kompromitujących pytań i właśnie dlatego zdecydowano się na taką formę zadawania pytań. Jednak nie tłumaczy to, dlaczego marszałek w ogóle nie chciał odpowiadać na pytania.
Zobacz także:
  1. „Wpadka Jakiego była tylko pozorna”. Giertych tłumaczy, o co naprawdę chodzi
  2. Książę William zapowiedział zniszczenie ślubu brata. „Zemsta będzie słodka”
  3. Donald Tusk złożył przełomową deklarację. Kaczyński roztrzęsiony jak nigdy
Następny artykuł