Medialne doniesienia oraz kuluarowe spekulacje zapowiadają prawdziwą rewolucję w szeregach Prawa i Sprawiedliwości. Stanisław Piotrowicz oraz Marek Kuchciński mają według nich już wkrótce usunąć się w cień, tracąc wpływowe sejmowe posady. Jak więc wygląda ich polityczna przyszłość?

W ostatnim czasie opinia publiczna coraz ostrzej krytykuje Piotrowicza i Kuchcińskiego. Jak twierdzą obserwatorzy krajowej sceny politycznej, Prawo i Sprawiedliwość chce więc nieco wyciszyć ich kontrowersyjne działania, aby ocieplić wizerunek przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

Marek Kuchciński zniknie ze stanowiska?

Co ciekawe, w kuluarach mówi się więc o tym, kto najpewniej zastąpi Kuchcińskiego na stanowisku marszałka Sejmu. Media twierdzą, iż prawdopodobnie jego stanowisko przejmie… Małgorzata Wassermann przy ewentualnej porażce w wyścigu po fotel prezydenta Krakowa.

– Politycy Prawa i Sprawiedliwości mają świadomość, że wizerunek Sejmu jest fatalny, co nie służy partii rządzącej. Oczywiście nie powiedzą tego wprost, ale być może po wyborach samorządowych nastąpi zmiana na stanowisku marszałka Sejmu, a poseł Stanisław Piotrowicz dostanie propozycję nie do odrzucenia, obejmie stanowisko poza Sejmem. (…) W kuluarach politycy PiS przyznają, że to, jak prowadzone są obrady, jak zachowuje się marszałek, te ograniczenia, barierki… to nie wpływa dobrze na postrzeganie Sejmu – ujawnił Michał Kolanko, piszący na co dzień dla „Rzeczpospolitej”, w rozmowie z Tok FM.

Kuluarowe doniesienia dotyczące przyszłości Sejmu

– W 2015 r. jednym z kluczy do sukcesu PiS było przekonanie Polaków, że jest nowy PiS, na którego czele stoi Andrzej Duda i Beata Szydło. (…) Nie zdziwiłbym się, gdyby przed wyborami okazało się, że jest jakaś ważna posada którą Piotrowicz obejmie i nie będzie to posada w Sejmie – porównał także publicysta, powołując się na własne obserwacje oraz wieści od politycznych informatorów.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kwaśniewska ujawnia po latach! Jej małżeństwo było horrorem
  2. Chory Kaczyński nagle wyjeżdża! Burza w PiS
  3. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce

Uważasz że Marek Kuchciński jest dobrym marszałkiem Sejmu?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Oto 30 najbardziej niebezpiecznych miast w Polsce! [ZDJĘCIA]


Jakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]

Zobacz również