Totalny cyrk w PiS! Politycy władzy chowają się ze wstydu

Totalny cyrk w PiS! Politycy władzy chowają się ze wstydu Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Afera, która w przeszłości wstrząsnęła rządem PO, oburzyła setki tysięcy internautów. Marek Kuchciński dał jednak właśnie obywatelom jeszcze większe powody do wściekłości. To totalny cyrk w obozie rządzącym, politycy PiS chowają się ze wstydu.

Marszałek izby niższej krajowego parlamentu zdecydował się osobiście zająć restauracją ulokowaną w miejscu pracy polskich posłów. Uznał bowiem, że nie jest ona wystarczająco ekskluzywna, aby mogli się w niej stołować zewnętrzni goście.

Luksusowe zamówienie marszałka

Jak donosi "Super Express", Kuchciński zainicjował już wymyślone przez siebie zmiany. Podjął nawet decyzję o tym, co od teraz będzie serwowane w stołówce. Trudno zaprzeczyć faktowi, iż marszałek postawił na luksus. Z tego właśnie powodu rozpisano już nawet specjalny przetarg na wyznaczone przez niego produkty. W opinii większości komentujących to istny cyrk, tym bardziej, że obecna władza, krytykowała ostro rząd PO-PSL za tzw. "aferę ośmiorniczek".

Marek Kuchciński zbulwersował opinię publiczną

Jak dowiadujemy się z tabloidu, Kuchciński miał zamówić kalmary (15 kilogramów), mule i małże świętego Jakuba (po 25 kilogramów), krewetki (220 kilogramów) oraz mieszankę owoców morza (50 kilogramów). Internauci zaznaczają więc, że te ilości w żaden sposób nie mogą równać się głośnym niegdyś ośmiorniczkom, które zamawiać mieli politycy poprzedniego rządu. O czym dokładnie mowa? Chodzi oczywiście o kontrowersyjne, warte tysiące złotych kolacje posłów oraz ministrów na koszt podatnika, o których opinia publiczna dowiedziała się w czasie tzw. "afery taśmowej". Co ciekawe, politycy PO próbowali się wówczas bronić twierdzeniem, iż "ośmiorniczki są tanie" i stać na nie każdego obywatela. Jaką wymówkę przedstawi marszałek Kuchciński? Tego zapewne dowiemy się już wkrótce. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda pokonany! Polacy wydali ostateczny wyrok
  2. Wyciekła lista hańby PiS! Wyborcy im tego nie zapomną
  3. Lech Wałęsa wstrząsnął krajem. Wskazał ubeckie korzenie idola prawicy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News